Wpis z mikrobloga

dobra skoncz juz z tymi gowienkami bo kazdy normalny czlowiek jest w stanie zrozumiec i wie ze to Rafal go doprowadzil do takiego stanu i malo co dzieki rafalkowi nie wykitowal, zarobil na krzywdzeniu Ducha i stasia 200k w 2 miesiace po czym wyebal jak smiecia bo zrozumial do czego doprowadzil, teraz niszczy dalej Stasowi zycie bo ma bol dupy ze ten zrozumial jak jest wykorzystywany i jaka krzywde mu wyrzadzil wiec
@Bodzias1844: jaki troll? bo prawde pisze? od 2 tygodni srasz tu ze jestem trollem a wszedzie mi odpisujesz i w dodatku sam mnie codziennie zaczepiasz, zaczepiasz trolla? ( ͡° ͜ʖ ͡°) powiedzialem ci wyraznie, dla mnie masz iq15 wiec ja nie odpisuje na twoje posty, nie łaże za toba i sam ciebie nie zaczepiam bo nie mamy o czym dyskutowac z twoim iq i blednym postrzeganiem rzeczywistosci
@Bodzias1844: Nie wiem czy się nie daje baitować xD Przecież jak on był w długim ciągu alkoholowym i już z niego wyszedł/wychodzi to jasne, że będzie miał w oczach strach, w końcu zabrano mu coś od czego jest fizycznie i psychicznie uzależniony. A po prawej spuchnięty i żółty cały, przecież to po tym nie mogą go teraz odratować. A skąd masz te fotkę z lewej strony?
@Bodzias1844: ale to sa dla ciebie glupoty i dla twoich koleszkow z tego tagu i podalem powod powyzej dlaczego sa to dla was glupoty, dla mnie to prawda i fakty i to dalej nie zmienia tego ze wg ciebie jestem trollem wiec pytam po co trolla wywolujesz na tagu? dla mnie to proste jest - ja nie chodze za toba bo nie mam ochoty odpisywac na ten stos bzdur i klamstw
@Bodzias1844: ale przeciez ja do was nic nie pisze, to ty tu siedzisz od rana do nocy i co chwile posty wstawiasz, ty i ten twoj kolega z ktorym sie tak dobrze dogadujesz, wiec pytam po raz kolejny, po co za mna lazisz i po co mnie tym bardziej wywolujesz na tagu skoro jestem wg ciebie trollem? rozne bzdury piszesz ale na pytanie nie odpoowiadasz bo sam nie umiesz wytlumaczyc twojego