Oto wersja kumka, który przedstawia się jako ełcki filantrop. Diabli wiedzą jaka jest prawda, bo fakt faktem że robi papardelowi konkurencję, więc możliwa jest akcja-prowokacja, że historia z okradaniem z emerytur to fejk. Rafałek to mynda zdolna do wszystkiego. Bo w jednym filmie znalazło się aż dwóch koleżków okradanych przez tegoż kumka?

https://www.youtube.com/shorts/PkJBO3KaScI

https://www.youtube.com/shorts/1OlYqPOqLN0

https://www.youtube.com/shorts/0OqwWFzEn1c
matador74 - Oto wersja kumka, który przedstawia się jako ełcki filantrop. Diabli wied...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#papasmerfik z nowości, padupel z depresji sprzedał zlomoaudi,rower tylko został, mam nadzieję że za auto też dostał 1/3 ceny jak kupił rower od ery GSM ach ta karma...

Szukam komis Ełk %-D
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ryszard_ochodzki83: mnie to śmieszy nawet nie śmieszy już niezależnie od sytuacji ale Papardel pierwsze pytanie co z emeryturą i kiedy odbierasz, tylko tą łajzę to interesuje.
Sam by wolał przytulić, a udaje obrońcę bezdomnego.
Każdego pyta kiedy emeryturka jak by to jego było.
  • Odpowiedz
#papasmerfik dobry agent ten makak, bezdomnym kazał zrobić dzikie wysypisko na działce obok, na gniocie vouayage gdzieś ok 15 minuty przerzucają graty z "jego działki" na działkę obok i niby posprzątane? Śmiechu warte, co za grzbiet, ma farta bo za dzikie wysypisko dostanie 100zł grzywny albo 25 lat więzienia. W każdym razie dowód jest dla "zarządu" działek i mam nadzieję że obciążą go kosztami posprzątania tego.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#papasmerfik mnie rozwalają komentarze pod filmem, typiary myślą że to ich Rafałek dodaje filmy i to jego kanał, a Rafałek w zk i zakaz wpisany w dg....

"Fajnie rafal że znów jedziesz do Niemiec " %-)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dizel81: no nie wiem na 100% ale termin dawno minął bo 30.05 i możliwe że oczekuje ze przyjadą po niego i go zakują jak Bodzia, a te filmy gustawa to przecież nie są z przed paru dni tylko starsze....Bo mając sądowy zakaz filmowania i publikacji miałby dolewkę do odsiadki...a zakaz się uprawomocnil 11.05
  • Odpowiedz
@matador74: gustaf marta,znana fanka patologi w internecie, lubuje się w menelstwie, kiedyś fanka mexicano tv od Kononowicza, a jak myśli że nie zbanują ją to się grubo myli, bo może mieć sporo kłopotów jak wysyła filmy osoby co ma zakaz sądowy nagrywania takich tesci i wysyłania do neta
  • Odpowiedz