Wpis z mikrobloga

@Bodzias1844: a co mam myslec, po 1 patrze na to teraz tylko chwilami od kilku dni bo noz sie w kieszeni otwiera sam na to co on wyprawia i jak ich krzywdzi, bardziej nagrywa sie to bo pewne rzeczy beda w pewnych miejscach potrzebne jako dowody, co mysle? znasz moje zdanie i zdania nie zmienie i nie jestem msciwym czlowiekiem ale oby nigdy rafalkowi nikt nie wyrzadzil takiej krzywdy jak on
@Bodzias1844: no wlasnie nie wiem po co pytasz skoro znasz moje zdanie i wiedziałes co tobie odpowiem na to, a tym bardziej po co pytasz skoro uwazasz ze jestem trollem bo mam odmienne zdanie i potrafie przyznac jakie są fakty, dlatego my sie nie dogadamy wiec ja ciebie nie wywoluje i kompletnie za toba nie chodze i nie odpisuje na ten stos bzdur i manipulacji jakie wypisujesz a ty nie wywoluj
@Bodzias1844: no to jestem trollem czy daje sie robic? ok lece dalej bo mam jeszcze mnostwo innych rzeczy do zrobienia niz ten tag i internet w przeciwienstwie do ciebie jak widac, a ty wychwalaj dalej te sku@ wysyntwa rafała, karma to su@ ka, predzej czy pozniej wraca i moze byc tak ze np kiedys jemu za to urodzi sie chore dziecko, to tylko taki przyklad jeden z wielu, niestety karma tez