Wpis z mikrobloga

@swiety_spokoj: pełna zgoda.

Dodatkowo mógłbym dorzucić jeszcze to, co jest absolutnymi ku*wa Himalajami hipokryzji, czyli twierdzenie, że w Polsce jest jakiś patriarchat i prześladowanie k0biet. Gorsza płeć, ta. Takie gówna istnieją tylko w kampaniach korpo i innych gówno-ośrodków twierdzących, jakie to są strasznie nierówności. Oczywiście też w głowach takich różowych, które wierzą w te bzdury i naprawdę myślą, że mają ciężko, a mężczyźni żyją, jak pączki w maśle i każdego dnia knują, jak je prześladować.

Tymczasem:
- Jedna z największych, jeśli nie największa ilość kobiet na stanowiskach kierowniczych w całej
  • Odpowiedz
Takie gówna istnieją tylko w kampaniach korpo i innych gówno-ośrodków twierdzących, jakie to są strasznie nierówności.


@DonTommasino: mój kumpel był project leaderem w Nokii. Odszedł po tym, jak wprowadzili równe wynagrodzenia ;)
Bo przeciętna kobieta robiła połowę tego co gość. Popieram wszystko o czym piszesz - to tak jak wspominałem systemowe #!$%@? mężczyzn.
  • Odpowiedz
mój kumpel był project leaderem w Nokii. Odszedł po tym, jak wprowadzili równe wynagrodzenia ;)

Bo przeciętna kobieta robiła połowę tego co gość. Popieram wszystko o czym piszesz - to tak jak wspominałem systemowe #!$%@? mężczyzn.


@swiety_spokoj: Kumpel z RiGCz-em
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@Nalia: chodzi o to że kobieta nawet jakby w swoim życiu dodawać nie umiała, dupy nie podcierala i nic nie robila to i tak społecznie nie musi udowadniac że jest kobietą a mężczyzna w ogóle nie jest 'facetem' dopóki nie spełni x wymagań które mu się stawia i które ciągle rosna, często przez całe życie się umniejsza facetom z tego powodu i cały czas w pewien sposób grozi emocjonalnie, kastruje,
rosso_corsa - @Nalia: chodzi o to że kobieta nawet jakby w swoim życiu dodawać nie um...
  • Odpowiedz
@swiety_spokoj: Tyle prawdy w jednym wpisie i komentarzach, łezka się w oku kręci… te dwie różowe miernoty juz nawet nie odpisują, a jeszcze nie wykorzystały całego arsenału swoich typowych odpowiedzi XD
  • Odpowiedz
@sikalafou: > napisałem trochę żartobliwie, ale ogólnie biologia tak nas ukształtowała, że facet de facto może zapłodnić i 100 kobiet, a jedna kobieta choćby ją posuwało 100 facetów to może nosić ciążę tylko jednego z nich. Im większa liczba partnerów tym większe ryzyko, że facet będzie poświęcał zasoby na nie swojego potomka. Do tego istnieją teorie poparte badaniami, że jak x facetów tankuje cię swoją spermą to nawet kiedy zapłodni
  • Odpowiedz
Tyle prawdy w jednym wpisie i komentarzach, łezka się w oku kręci… te dwie różowe miernoty juz nawet nie odpisują, a jeszcze nie wykorzystały całego arsenału swoich typowych odpowiedzi XD


@Speechless: zabawne, że 90% dyskusji z nimi to wygląda podobnie. Można by rozrysować graf, normalnie prawie jakby z programem się gadało xD Test Turinga oblany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Żadna kobieta z wartościami nie zainteresuje się puszczalskim, chociażby z uwagi na choroby weneryczne.


@Administratorka_Twoich_Danych: No to ja jeszcze nie spotkałem kobiety z wartościami całe swoje życie XD
Wenera nie jest im straszna, laski chętniej uprawiają seks bez zabezpieczenia jeśli facet jest przystojny nawet jeśli go nie znają.
  • Odpowiedz