Wpis z mikrobloga

@przegryw162cm: Wyczuwają moje mizoginistyczne komentarze pewnie hehe. Jeszcze wyprzedzę komentarz o tym czy własna matkę też uważam za p0lke, ciekawą historia. Moja matka dała mi na imię tak jak nazywała się jej pierwsza miłość (jakiś chad) i nigdy nie powiedziała o tym ojcu. Tylko kobiety mogą być tak okrutne.
  • Odpowiedz
@rosso_corsa: > społecznie nie musi udowadniac że jest kobietą a mężczyzna w ogóle nie jest 'facetem' dopóki nie spełni x wymagań które mu się stawia i które ciągle rosna, często przez całe życie się umniejsza facetom z tego powodu i cały czas w pewien sposób grozi emocjonalnie,

Taaa…bo od kobiet społeczeństwo nie wymaga niczego xd
Wcale nie wymaga, żeby poświęcała się rodzinie, siedziała z dziećmi i usługiwała mężowi xd
Ojciec
  • Odpowiedz
@Administratorka_Twoich_Danych: Ja w sumie normanem jestem jeśli chodzi o te sprawy XD przed wyjazdem z pl miałem 3 różne grupy znajomych z którymi się spotykałem (pierwsza to znajomi z dzieciństwa z okolicy gdzie mieszkałem, druga z technikum z klasy, trzecia to ludzie z którymi grałem w gierki) niektórzy byli bardziej do pogadania inni do poimprezowania itd. Teraz mieszkam za granica i w pracy mam ludzi z całego świata i o
  • Odpowiedz
@Speechless: Jeżeli przez całe życie nie spotkałeś żadnej wartościowej kobiety, widać obracasz się w kręgach ludzi bez wartości (niezależnie od kraju zamieszkania).
Zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn są osoby wartościowe i te pozbawione wartości, jeżeli cały czas trafiasz tylko na tych drugich, widocznie ci pierwsi nie chcą cię w swoim towarzystwie.
  • Odpowiedz
@Administratorka_Twoich_Danych: W ogóle twoje gównianymi rady mające na celu wmówienia mi że coś ze mną nie tak to niezły żart XD to że mężczyźni uważają większość kobiet na nienadające się do związku nie znaczy ze coś z facetami jest nie tak tylko że kobiety takie po prostu są.
  • Odpowiedz
@Administratorka_Twoich_Danych:

Taaa…bo od kobiet społeczeństwo nie wymaga niczego xd Wcale nie wymaga, żeby poświęcała się rodzinie, siedziała z dziećmi i usługiwała mężowi xdOjciec zajmujący się własnym dzieckiem to bohater, a matka po prostu robi co do niej należy, to żadna presja xd


Ty wierzysz w to, co piszesz, czy po prostu powtarzasz banialuki? Bo nie wiem, co gorsze.
ŻADEN normalny facet nie wymaga, czy nie oczekuje od kobiety usługiwania. Generalizować kobiet nie wolno, za to facetów już w porządku? No niebywałe
  • Odpowiedz
@Administratorka_Twoich_Danych: Pierdu pierdu, jakie czas temu odważyłem się zagadac do Szarej myszki typowa cicha miła Myszka. Pierwszy raz w do obcej laski, było kilka spotkań starałem się byc najlepsza wersja siebie dostałem kosza nic nie pomogły kwiaty, (które kupiłem) restauracje gadka moje przekonanie jej o uczciu powiedziała że nie Pasujemy do siebie i że nie może się przekonać do mnie i że znajdę kogoś kto mnie pokocha czyli stara śpiewka
  • Odpowiedz
@SebaPompaMaczetaKolano: Plus jeszcze nie czujesz się oceniany pod względem twojej wartości na rynku matrymonialnym przez nie przy zwykłym small talku (żadnych pytań o to jakim autem jeździsz itd). Nie mówię, że nie ma to dla nich znaczenia ale chodzi mi o zwykła gadkę w pracy jak człowiek z człowiekim, a nie randkę.
  • Odpowiedz
@Geralt678: Myślisz, że kobiety nie przeżywają rozczarowań czy odrzucenia? Jeżeli mieliście randkę, widocznie zrobiłeś na niej dobre pierwsze wrażenie, ale przy bliższym poznaniu jednak nie dopasowaliście się (to normalne, tak bywa). Kupno kwiatów nie gwarantuje uczucia, jest po prostu miłym gestem.
Na pierwszą randkę z następną dziewczyną spróbuj umówić się np. na spacer czy kawę (nie generuje to dużych kosztów), a jeżeli zaiskrzy, wtedy możesz zaproponować np. restaurację czy kupować
  • Odpowiedz