Wpis z mikrobloga

Bo na świecie są tacy #!$%@? jak ty którzy nie pozwalają im być szczęśliwymi takimi jacy są.


@Unter: no ale dlaczego nie są szczęśliwi skoro spełnili swoje marzenia i zmienili płeć ?
  • Odpowiedz
@theromanpolan: Bo są tacy jak ty którzy dają im do zrozumienia, ze nie są akceptowani i są dla nich wynaturzeniem? Z czymś takim jest trudno żyć na dłuższa metę
  • Odpowiedz
@theromanpolan nie bierz tego tak do siebie ;p Gdybym wiedział, że to taka czuła struna, to bym nie ciągnął ( ͡ ͜ʖ ͡) No ale jak już zacząłem to skończę xD Chodziło mi dosłownie o to czy cię zwyczajnie przytulała. Czuła wtedy podniecenie seksualne? Albo czy ty czułeś?

  • Odpowiedz
Bo są tacy jak ty którzy dają im do zrozumienia


@Unter: ty ziomuś ale wam nikt nic do zrozumienia nie dawał podczas kwarantanny bo kazdy na dupach siedział pozamykany w domu , a wieszaaliście sie bardziej niż jak wam ktoś dokuczał

weź mi to wytłumacz co się z wami działo przez ostatnie 2 lata ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Unter: no jak to co ma piernik , najpierw mówicie że LGBT się wiesza bo prawaki im dokuczają , a jak przez 2 lata każdy na kwarantannie siedział i nie miał kto dokuczać naszym biednym LGBT to jak na złość prawakom zaczeli sie bardziej wieszać niż jak wam ktoś dokuczał , może ten wzrost samobójstw to było z braku atenacji XD

to ty zrobiłeś fikoła mój miłośniku pedofilii XDDD bo coś
  • Odpowiedz
@Ivan_Drago: zobaczymy jaki będzie szczęśliwy jak za kilkanaście lat zda sobie sprawę, że ucięcie ptaka i chodzenie w sukienkach nie doprowadziło go do stania się dziewczynką, tylko dziwakiem-kaleką z rozwaloną psychą.
  • Odpowiedz
@Unter: Ty chyba nie wiesz w ogole czym jest trans.
Po operacji zmiany plci nikt nawet nie wie, ze dana osoba byla wczesniej mezczyzną czy tez kobietą, więc tutaj nawet nie ma jak wysmiewac taką osobe.

Ty uwazasz, ze kazdy chłop przebramy za babe, który sobie po prostu stwierdza, ze jest babą z #!$%@? to jest trans, a tak na prawde to jest po prostu zwykly fetyszysta, ktory sie obnosi ze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
kto się modli o wielki meteoryt?
@theromanpolan: drogi dziadku na chmurce proszę spuścić z dupy wielkom kometę na tych złych transow. Mówiłem to ja Roman polan dziedzic lechistanu oraz miłujący bliźniego wyznawca dziadka na chmurce
  • Odpowiedz
drogi dziadku na chmurce proszę spuścić z dupy wielkom kometę z dupy na tych złych transow. Mówiłem to ja Roman polan dziedzic lechistanu oraz miłujący bliźniego wyznawca dziadka na chmurce


@Proktoaresor: Amen ( ͡º ͜ʖ͡º)
t.....n - >drogi dziadku na chmurce proszę spuścić z dupy wielkom kometę z dupy na ty...
  • Odpowiedz