Wpis z mikrobloga

Nie podoba mi sie ze 711 zostal selekcjonerem ale nie dlatego ze jest umoczony, wtedy kazdy byl wystarczylo by sie przyznac a nie pajacowac. Nie dlatego ze ma #!$%@? wyniki, bo w sumie z polskich trenerow dostepnych na rynku niczym sie to nie wyróżnia, no chyba ze Kasperczaka by odkopali gdzies. Nie podoba mi sie to ze on nie ma charyzmy. Wedlug mnie to jest jedna z ważniejszych cech selekcjonera. Sa tacy ludzie jak Nawałka, ze patrzysz na niego i czujesz respekt. Mysle ze to wlasnie na poczatku działało, bo jak wiemy taktykiem zadnym nie byl. Wydaje mi sie ze Siwy tez potrafil swoja osobliwością i gadaniem nakrecac chlopakow na te wazne mecze. A Czesław jakos mnie nie przekonuje. Nie wyglada na czlowieka za ktorym idzie sie w ogien. Nie jestem teraz pewien czy dobrze pamietam, ale czy on w trakcie ktoregos wywiadu nie mowil juz ze Rosja ma mocniejsza druzyne od nas? No #!$%@? xD
#mecz #reprezentacja #kanalsportowy
  • 9
@BjornEjnarSkurvenson: Przecież Nawałka na początku to był taki sobie chłop co czasem rzucił faken zapisz to, dopiero z czasem się wyrobił na gościa z klasą.

Nie przypominam sobie takiego wywiadu, że Rosja ma mocniejszą drużynę od nas.
@BjornEjnarSkurvenson: #!$%@?ąc od tego 711 to prawdopodobnie czesio jest tylko na rosje, co by o nim nie mówić to przygotowanie taktyczne mógłby zrobić dobre i research kadry rosyjskiej. Prawda jest jednak taka, że oprócz kilku zawodników to nikt nie ogarnie tego lania wody jego przy tablicy z markerem a Giancamillo Bonduelle będzie musiał zrobić twardy reset bo mu sie kory popalą xD
@BjornEjnarSkurvenson: jedyną iskrą mogla byc ucieczka sousy ale mysle ze kolejny prezes pzpnu co sobie robi folwark kolesi obnizy morale. Kulesza nie wzialby nikogo kto by rozpalil iskre. Nawalka pewnie bylby lepszy ale on tez iskry nie umie rozpalic a te wszystkie Pirlo czanawaru itd to byly mrzonki od samego poczatku