Wpis z mikrobloga

@Jednobrewy:
Najgorzej... zawsze mnie takie sytuacje mocno uderzają.

Gram w fm20, ostatnia kolejka przed podziałem na grupy. Zdobywam punkt po stracie bramki w 93 minucie, zamiast walczyć o puchary pozostaje mi gra w spadkowej... A po 9 meczach bez wygranej miałem 3 mecze wygrane :(
@Arxr: Co zabawniejsze, w trakcie tych eliminacji straciłem co najmniej trzy niesamowicie frajerskie bramki jak np. podanie do bramkarza, a piłeczka się toczy...No i jednak bez Robercika zdobywanie bramek napastnikom przychodzi z trudem, tyle co oni setek zmarnowali w tych eliminacjach to przechodzi pojęcie.
@Jednobrewy:
Odwalili Ci powtórkę z historii Polskiej Piłki. Reinscenizacja. Żewłakow jednym podaniem rozstrzyga mecz z Irlandią Północną :)

Nie ma żadnych new genów fajnych?
@Arxr: Fatalne to jest w 2022, jeśli chodzi o newgnów, że ci co są na początku w grze to są tak naprawdę najlepsi do teraz. W plebiscytach na najlepszych piłkarzy tylko jeden newgen po parunastu latach się pojawił, który w ogóle był nominowany (i tak wygrał Haaland). W kadrze najlepszym piłkarzem jest Piątkowski, wcześniej długo Moder. Po tylu latach mam chyba trzech newgenów z potencjałem 160+, był jeszcze jeden, ale oczywiście