Wpis z mikrobloga

@Ksemidesdelos: Chyba samo się zapisuje na tej grupie, więc można potem obejrzeć. Chwilę popatrzałem, ale dałem sobie spokój. Bandyta wyraźnie jest smutny i zastraszony. Z góry ma narzucony scenariusz, że smerf to ten zły, a jemu jest tutaj super ekstra wystrzałowo. Ogólnie gość nie ma teraz grosza przy dupie, a co by nie mówić Rafał często mu kasę dawał, a teraz twierdzi, że jest super. Osobiście jeszcze nie widziałem, żeby ktoś
@olgierdano_peto_gaszano: pato-gruby mowi, ze juz jest zameldowany u Stasia ( ͡° ͜ʖ ͡°). Teraz inne patusy są zainteresowane mieszkaniem spółdzielczym lokatorskim. Wystarczy zeby Stasio dożył do zakonczenia umowy, a następnie podlać go do zejścia z tego padołu, i taki smerfik ma pierwszeństwo w zamieszkaniu, a nawet moze wykupić te mieszkanie na wlasność. Ot, cała historia dlaczego wszyscy pożądają żula z mieszkaniem ( ͡° ͜ʖ ͡
@olgierdano_peto_gaszano: ale... jak masz meldunek w spoldzielczym lokatorskim to po smierci głownego najemcy , spółdzielnia podpisuje z tobą umowe czyli z nowym najemcą. Takie mieszkanie nie podlega dziedziczeniu, po smierci najemcy wraca do spoldzielni ( ͡° ͜ʖ ͡°) chyba, ze ktos ma w tym mieszkaniu meldunek, co zmienia postać rzeczy.
@FeeE: Tak naprawdę to ciężko cokolwiek powiedzieć, bo wielki gwiazdosz nie za wiele wie we własnej sprawie. On chyba nawet nie wie sam w jakiej formie prawnej tam zamieszkiwał.