Wpis z mikrobloga

@klawiszs: Znam tę tabelkę, zeznania i okoliczności. Liczę, że Michniewicz o tym opowie oficjalnie teraz jako selekcjoner, bo mnie jego argumenty w miarę przekonują. Wątpliwości mam praktycznie jedynie co do tego jednego meczu, który też był rozgrywany w specyficznych okolicznościach, pomiędzy dwoma spotkaniami finału Pucharu Polski.

Jak na 711 połączeń, tylu skazanych, uniewinnionych, skruszonych, obszernie zeznających - trochę mało na CM znaleziono. A nie jest tajemnicą, że szukali wszyscy, bardzo długo
@Jakub_Olkiewicz:

Jak na 711 połączeń, tylu skazanych, uniewinnionych, skruszonych, obszernie zeznających - trochę mało na CM znaleziono. A nie jest tajemnicą, że szukali wszyscy, bardzo długo i wnikliwie, a CM po drodze sobie zdążył narobić paru wrogów, którzy na pewno nie mieliby skrupułów, by go obciążyć. Innymi słowy - Świt powinien wyjaśnić, a krytycy może odnaleźć coś poza Świtem, jeśli robimy z niego jedną z twarzy korupcji w polskiej piłce. ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 40
@Jakub_Olkiewicz:

Znam tę tabelkę, zeznania i okoliczności.


To jakim cudem po przeanalizowaniu tych bilingów nie zapala ci się żadna lampka? O czym oni rozmawiali w dniu tego meczu, po cholere on sam dzwonił na numer pre paid? PO CO? Tak wiem, prokurator nie przedstawił żadnych zarzutów. Prokuratorzy w tym kraju zawsze są rzetelni i nieomylni XD Jasne, że dowody nie były wystarczające, niestety nikt nie podsłuchiwał tych rozmów.

opowie oficjalnie teraz