Wpis z mikrobloga

@BlackWidower: aaaa musialem przeczytac Twoj komentarz 5x zeby zrozumiec xD zdjecie jest moje i napisalem ze bylem w miescie, w ktorym nakrecili kilka scen do 2 czesci, nie napisalem nigdzie ze w tym miejscu konkretnym ale tam wyzej po prawej jest kosciol w ktorym hajtal sie mikael a z tylu po prawej tez szedl z zonka xd pozdro wariat elo

Aaaa no i ja tak samo mialem, pamietam jak od
  • Odpowiedz
@wi1qqqq: a to sorki, myślałem, że to jakieś miejsce z konkretnej sceny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do książki, to czytałem tak dawno, że już mało pamiętam, ale kojarzę, że były tam całkiem barwne opisy pachnących kwiatów na sycylijskich polach, a akurat ten rozdział czytałem siedząc w ogródku, gdzie miałem sporo kwiatów i czułem ich zapach w powietrzu. Tak się wtedy wczułem w klimat, że do
  • Odpowiedz
@wi1qqqq też byłem! W Savoce jest też takie miejsce, gdzie można posmakować lokalnych trunków. Ich Orzechówki są niesamowite.
Ogolnie, niedaleko jest Taormina, a nad Taorminą - Castelmola. Miejscowość, która absolutnie zabrała mi dech w piersiach.
  • Odpowiedz
@oszty: bylo malutkobl turystow wszedzie. Pogoda dla nas, ktorzy chcieli polazic po gorkach i jezdzic na gravelu byla ideolo ok 15/18 stopni codziennie i sloneczko :)
  • Odpowiedz