Wpis z mikrobloga

gry wtedy były robione dla grywalności


@Kryptonim_Janusz: Gówno prawda, pierdzielenie boomera jak to kiedyś wszystko było cacy, a teraz same gówno.
Pamiętam, że w tamtych czasach (20 lat temu) boomerzy też pierdzielili "kiedyś gry miały grywalność, teraz się robi tylko gry z dobrą grafiką".
Prawda jest taka, że inaczej odbiera się doznania w wieku 10, 30 czy 50 lat. Mi w zasadzie znudziły się wszystkie gry z dawnych lat (poza hiroskami,
@pi73r: ja nadal dobrze się bawię w kampanii Battlefield 1942 ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale to akurat wina tego, że nie chce mi się uczyć nowych mechanik i praktycznie nie ruszam nowych gier. Wolę znów zagrać w coś co znam.
@mjxxx1: ano jak napisałeś gówno prawda to musisz mieć rację. Nikt tu nie mówi o strategiach człowieku, chociaż niektóre z tamtych czasów miały taką SI że byś się zesrał a nie wygrał a grafika się w ogóle nie zestarzała np. Wh 40k. To ty pierdzielisz jak Zoomer - wtedy powstawała masa krótkich gier zręcznościowych albo takich których nie da się przejść. A dzisiaj wszystkie gry wyglądają jak przerywniki filmowe i prawie