Wpis z mikrobloga

Smutne jest to, że jakiś przepalony banan z Warszawy, który tworzy muzykę dla gimbusów wpadł z 1,5 g marihuany (praktycznie tyle co nic), a cała Polska tym żyje. Media coś piszą, ludzie pogadają - spoko, ale nawet biznesy wykorzystują to jako real time marketing, bo wielki muzyk zatrzymany za n-------i XDD I nawet ja jestem w to wmieszany, bo wysilam się, żeby zapostować wysryw na wykop, ale to już skutek powyższych zjawisk.

Gość prawdopodobnie kopci codziennie sporo zioła i jego zachowanie na jakichś uroczystościach/galach zazwyczaj wygląda jak wyrwanie klasowego głupka do odpowiedzi, który tradycyjnie robi z siebie pajaca dla atencji i z chęci pokazania jaki to on luzak i jak bardzo ma hehe wyjebongo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I najzabawniejsze jest to, że jego ojciec próbuje z niego zrobić "głos młodego pokolenia", gdzie gość WEDŁUG MNIE jest największym możliwym anty przykładem tego, jak wychować syna XD Rzucić hajs i c--j, niech się dzieje. Nie kwestionuję jego talentu hip hopowego, ale nadmienię też, że mało który raper miał zapewnionych nauczycieli i "lekcje" rapowania u największych z branży od dzieciaka, kontakty itd, bo po prostu większość z nich wyrwało się z totalnej biedy i sukces zawdzięczają tylko sobie, a nie grubemu portfelowi ojca. Chodzą też słuchy, że ktoś temu bogatemu dzieciakowi pisze teksty, ale to tylko plotka, także zostawię to jako ciekawostkę.

Osobiście uważam, że cała akcja Macie wyjdzie tylko i wyłącznie na dobre. Ojciec co by nie było profesor prawa, potężne kontakty, zna się na tym co robi. Sprawę umorzą ze względu na niską szkodliwość, a Mata będzie się lansował, że PiS może mu c---a zrobić, potem nagra jakiś dobry kawałek z teledyskiem na bogato, zrobi z 50-60 milionów wyświetleń, zarobi kupę siana, a dzieciarnia będzie się nim jarać, jak to Mata pokonał system XDD


#mata #rap #heheszki #przemyslenia #gownowpis #bekazpisu #m-------a #niebieskiepaski #takaprawda #warszawa #prawo #zarzutkadoskonalejjakosci #tvpis
S.....y - Smutne jest to, że jakiś przepalony banan z Warszawy, który tworzy muzykę d...

źródło: comment_1643401708RDyeJeRbUo5wVh7R6wpp84.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bo po prostu większość z nich wyrwało się z totalnej biedy i sukces zawdzięczają tylko sobie, a nie grubemu portfelowi ojca.


@Sok_Mandarynkowy: xD

Chodzą też słuchy, że ktoś temu bogatemu dzieciakowi pisze teksty, ale to tylko plotka, także zostawię to jako ciekawostkę.


@Sok_Mandarynkowy: Wiadomo, że Białas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie kwestionuję jego talentu hip hopowego, ale nadmienię też, że mało który raper miał zapewnionych nauczycieli i "lekcje" rapowania u największych z branży od dzieciaka, kontakty itd, bo po prostu większość z nich wyrwało się z totalnej biedy i sukces zawdzięczają tylko sobie, a nie grubemu portfelowi ojca. Chodzą też słuchy, że ktoś temu bogatemu dzieciakowi pisze teksty


@Sok_Mandarynkowy: te teksty są tak marne, że może je napisać każdy, kto
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: no ok, ale nie mamy już lat 90. i peja nie reprezentuje biedy. Jak poskakałem ostatnio na YT to same takie bananowe dzieciaki rapują sobie. Czy to dobrze? Nie wiem. Na pewno zmieniły się czasy, styl wychowywania, posiadane dobra w domu, jak ja byłem dzieckiem to ludzie jarali się pierwszymi telefonami stacjonarnymi i sąsiedzi z bloku chodzili z kasą i czekoladą do tych mieszkanców, którzy mieli telefon - bo
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: większość ludzi obecnie kieruje się emocjami, a nie logiką. Media to potęgują, rozdmuchując sprawę dla klikalności ich artykułów ze strony j00lek i oskarków.

My powinniśmy lać na to ciepłym moczem.
  • Odpowiedz