Wpis z mikrobloga

Wystarczy wejść na Twój profil, niech każdy użytkownik sam sobie wyrobi opinie. Uwaga, ostrzegam, samo gęste ( ͡º ͜ʖ͡º)


@agent_na_emeryturze: Ale napisz kogo jestem aktywizatorem, bo takie klauny jak Ty mnie wyzywają od jakiś lewaków, a niektórzy inteligenci z neuropy nazywają mnie prawakiem.
  • Odpowiedz
@technojezus: ale @agent_na_emeryturze ma co do ciebie rację. Powielasz fejki, grupa tęczowej adoracji cię plusuje i wszyscy bijecie sobie wzajemnie konia do tego jak to Konfa została zaorana. Na Wykopie już kilkukrotnie prosiłem o cytaty czy nagrania takich słów. Nikt z was nie był w stanie ich podać, najczęściej po prostu ignorując lub reagując agresją słowną. Tyle warte są wasze argumenty. I to osób, które mają całe foldery haków
  • Odpowiedz
@technojezus

Ale napisz kogo jestem aktywizatorem


Twoja obsesja na punkcie Konfederacji jest niezdrowa, w dodatku tak jak @dubstract pisze, powielasz fejki. Ostatnio o tym, że Konfa głosowała przeciw poparciu Ukrainy co Winnicki wyjaśnił jako manipulacje i kłamstwo, dziś postawiłeś teze, że Konfederaci idą na zdalną prace nie mając żadnych dowód, że to związane z covidem. Ogólnie Twój profil to jad przeciwko Konfederacji i wolnym ludziom (tu mam namyśli np antyszczepionkowców
  • Odpowiedz
ma co do ciebie rację. Powielasz fejki, grupa tęczowej adoracji cię plusuje i wszyscy bijecie sobie wzajemnie konia do tego jak to Konfa została zaorana. Na Wykopie już kilkukrotnie prosiłem o cytaty czy nagrania takich słów. Nikt z was nie był w stanie ich podać, najczęściej po prostu ignorując lub reagując agresją słowną. Tyle warte są wasze argumenty. I to osób, które mają całe foldery haków i memów na konfiarzy.


@dubstract: ale co tutaj jest ,,fejkowe''? Przecież ktoś wstawił zdjęcie Brauna, który w sejmie wymachiwał książką ,,fałszywa pandemia''. Czy to też fejk?

Ja rozumiem, że dla osób mało inteligentnych, ktoś kto krytykuje akrobatów intelektualnych z Konfederacji, jest z automatu lewakiem z neuropy. Ja nie odpowiadam za wasze
  • Odpowiedz
Twoja obsesja na punkcie Konfederacji jest niezdrowa,


@agent_na_emeryturze: Jak już pisałem. Nie moja wina, że ostatnio konfederacja cały czas się ośmiesza i pod tym względem wyprzedziła juz dawno klaunów z lewicy.

że Konfa głosowała przeciw poparciu Ukrainy co
  • Odpowiedz