Wpis z mikrobloga

Ale Stanowiski musi być zachwycony, że ma ten Kanał Sportowy. Zawsze był trochę próżny, ale wcześniej był tylko rozpoznawalny w środowisku sportowym i sam wiedziałem, że pisze na tym przesmiewczym Weszło. I tyle. A teraz ma potężne parcie na szkło, jego ego wywaliło w kosmos, bo w końcu dostał odpowiednie medium żeby się promować. Popieram go w wielu sprawach, ale wyłazi już z lodówki i często się błaźni.

Podobnie było z Borkiem, znany komentator, prowadzący Cafe Futbol i właściwie tyle, dopiero z pojawieniem się KS można było zobaczyć, że też parcie jest srogie i wielu zaczął irytować. Jednak Mati wydaje mi się, że trochę to zrozumiał i się lekko wycofał.

#kanalsportowy
  • 13
@DonCNC:

mało merytoryki jaką ma podczas komentowania


Chyba tylko wtedy gdy za merytorykę uznajesz recytowanie słownika synonimów xDD

Wiele wpadek, wiele #!$%@? o niczym


To dokładnie tak samo jak w przypadku gdy komentuje mecze.
@JustKebab: ja mecze, ktore on komentuje skonczylem ogladac, gdy miał Hajte za pomocnika, to możliwe, że nie specjalnie zwróciłem uwagę. Jednak trzeba powiedzieć, że na tle takiego kogoś wypadal w miarę dobrze ;)

@Orowerbogatszy: ostatnia szopka z Najmanem, próba przekupstwa burmistrza, szantaż emocjonalny na poziomie dziewczynki z podstawówki, foch, wydzwanianie po ludziach i nasyłanie swojej sekty. Przekonanie o swojej nieomylnosci. To tylko z ostatniej chwili.
Co do Stanowskiego, nie widze u niego próżności czy błazenady ale mozesz podać kilka przykładów.


@Orowerbogatszy: Wydaje mi się, że Mirek użył po prostu niepoprawnych słów. Krzysiek jest tanim populistą zbijającym kapitał na łatwych tematach i prostych schematach psychologicznych (zło vs dobro / racjonalizm vs głupota / mesjanizm itd.).

Dobrze wiemy, które Hejt Parki, które akcje, jakie wypowiedzi i konkretne akcje przyniosły mu największy posłuch i rozpoznawalność.

I tak, można powiedzieć,