Wpis z mikrobloga

Akata dzisaj na streamie Uszatron dostał #!$%@? jak kot rambo. To co #!$%@?ł ten leb dzis pokazuje jak dziala brak alkoholu na czlowieka. Nie wierzylem jak patrzylem jak uszatron maluje sie i goli itp za 3 zl. Niby mamy rok 2022 i trzeba isc do przodu a nie do tylu widzowie to uszatron powrocil do czasow schodniej astalawista.
#bonzo
  • 11
  • Odpowiedz
@Robercik2000GT: Mam go naprawdę daleko w d... Nigdy nikomu nie zazdrościłem pieniędzy a moja sytuacja finansowa jest delikatnie powiedziawszy troszkę lepsza niż Tigera. Mi zależy na tym żeby jego córka wyrwała się z tej patologii i miała chociaż szansę na bycie kiedyś normalnym człowiekiem co już będzie trudne wiedząć jaki ma bagaż genetyczny i ile musi nadrobić. O sprawie wie coraz więcej osób i instytucji i miejmy nadzieję że ktoś pomoże.
  • Odpowiedz
@trach: Gdyby to była prawda to gratulacje. Z tym że to nie rozwiążę głównego problemu. Dziecko dalej śpi jak pies a oni zamiast zająć się córką żebrzą na strimach i to się nie zmieni dopóki czegoś z tym nie zrobimy.
  • Odpowiedz
@Robercik2000GT: Akat fanonie najsmieszniejsze było jak zgolił wąsa i została mu broda i mowil ze za 10zl zgoli brodę tego typu xD już łatwiej by mu było zrobić jakby powiedział że za 10zl tej brody nie zgoli xD
  • Odpowiedz