Wpis z mikrobloga

@Rafalek-Pedalek: Ja mało bo jestem przez agencje pierwszy raz, bez samochodu swojego, z ich lokalem. Umowa holenderska, za paliwo zwracają. Na start dostałem 15euro netto. Po 3 miesiącach jest szansa na przejście bezpośrednio do firmy w której będę pracować. Wtedy będzie dużo lepsza stawka.
  • Odpowiedz
@tylkoocosspytam: ucz się języka i idź na ZZP, pensja jeżeli będziesz miał certyfikaty i własny sprzęt pójdzie do góry x2 praktycznie. Jak najszybciej ogarnij sobie własne auto i lokum, to nie będziesz na łasce agencji.
  • Odpowiedz
@onmatopeja: Ale na magazynie to nadal będę niewykwalifikowanym pracownikiem a tu dalej się rozwijam w zawodzie. Może to i śmieszna stawka ale z perspektywa na rozwój a po za tym to #!$%@? inne prace bo uwielbiam spawać i co poradzę. XD
  • Odpowiedz
@geuze: Ten rok właśnie będzie takim rokiem żeby wszystko ogarnąć splacic długi w polsce, wyjść na prosta. Certyfikaty mam nówki na 3 lata wiec teraz zarobić na auto i kaucje i trochę kapitału i zrobię tak jak piszesz pójdę na dzielność ze swoim sprzętem.
  • Odpowiedz
@onmatopeja: Na pewno da raze #!$%@? jak pies bo już #!$%@? po ponad 220h w miesiącu. #!$%@? umowy, koperty. Plecy #!$%@?. I jak pomyśle o tym ze będę płacić podatki w Polsce to wole być tu niewolnikiem. Bo w Polsce już byłem. Dorobiłem się bólu pleców, nerwicy i depresji. Nie będę więcej pracować w Polsce. A już na pewnie na na działaności.
  • Odpowiedz
@tylkoocosspytam: jak chcesz przejść na vast contract to już zacznij szukać pokoju lub mieszkania. Przez agencje często zarobisz na rękę więcej niż bezpośrednio. Nie rób tez dużo nadgodzin bo jak w ciągu roku średnia przekroczy 45h/ tydzień to zapłacisz wyzszczy podatek. Jak masz możliwość pracy w weekendy to korzystaj.
  • Odpowiedz