Wpis z mikrobloga

@androidkrokpokroku: (#) To Twoja recenzja czy po prostu wrzuciłeś?

Jestem posiadaczem #nexus4 i szczerze powiedziawszy nie widzę najmniejszego sensu przesiadać się na 'piątke'. Aplikacje chodzą u mnie równie dobrze, aparat jest równie dobry (i jednocześnie równie bardzo wadliwy w kiepskich warunkach pogodowych). Kitkat już jest dostępny dla nexusa 4 ale czekam na jakiegoś porządnego custom roma :)
  • Odpowiedz
@Python Tak recenzja jest moja. Zgad zam się że przesiadka z N4 na n5 nie ma sensu. Procesor w n4 działa na prawdę dobrze. Wszystkie gry chodzą bez problemów. Myślę że jedyna przewaga N5 to ekran. 5" w smukłej obudowie, super jasność, kontrast i kąty widzenia. Aha no I technologia LTE jeżeli twój operator ją obsługuje. Przy obecnej cenie n5 w porównaniu do n4 (ok 700zł ) totalna paranoja.
  • Odpowiedz
@androidkrokpokroku: (#) Skoro Twoja to gratuluje ;) bardzo fajna i ciesze się, że skrytykowałeś aparat bo różne opinie słyszałem :)

Fajna sprawa ale jak się podsumuje możliwości n4 i porówna z n5 przy uwzględnieniu różnicy w cenie - naprawdę zostanę przy n4 :)

Wyświetlacz rzeczywiście może być lepszy ale z 2 strony korzystając na co dzień nie odczuwam żadnych niedogodności :) pewnie dopiero przy bliskim porównaniu obu telefonów (czy każdego
  • Odpowiedz