Wpis z mikrobloga

To pani Agnieszka, matka trójki dzieci. Agnieszka była w ciąży bliźniaczej i zgłosiła się do szpitala ponieważ jej stan zdrowotny zaczął się pogarszać. 23 grudnia 2021 zmarł pierwszy z bliźniaków, według rodziny kobiety, lekarze nie pozwolili na usunięcie martwego płodu, ponieważ "prawo w Polsce tego surowo zabrania". W związku z czym przez kolejne 7 dni, czekano, aż funkcje życiowe drugiego z bliźniaków samoistnie ustaną. Przez 7 dni Agnieszka nosiła w sobie martwy płód. Śmierć drugiego z bliźniaków nastąpiła dopiero 29 grudnia 2021 r. a do wydobycia martwych płodów doszło po kolejnych dwóch dniach.
Nie zapomniano jednak w porę poinformować księdza, aby przyszedł na oddział i odprawił pogrzeb dla dzieci.
Agnieszki nie udało się uratować, kobieta zmarła.

Rodzina Agnieszki udostępniła jej wizerunek oraz treść apelu, prosząc o udostępnienie i nagłośnienie informacji o jej tragicznej śmierci.

#neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli #polska #aborcja #medycyna #zdrowie #4konserwy #konfederacja #prawo
saakaszi - To pani Agnieszka, matka trójki dzieci. Agnieszka była w ciąży bliźniaczej...
  • 206
  • Odpowiedz
@Kuklak: Kościól to nie jest partia, to w ogóle nie ma żadnego przełożenia, partia służy tylko jednemu celu - zdobycia władzy, nie ma żadnych innych. Po drugie pewnie się zdziwisz, ale Kościół nie jest jednolity - w nim są duże różnice. Biskup taki czy sraki tego nie zmieni.
  • Odpowiedz
Kościól to nie jest partia, to w ogóle nie ma żadnego przełożenia, partia służy tylko jednemu celu - zdobycia władzy, nie ma żadnych innych.

To tak samo, jak polski kościół. Cieszę się, że też zauważyłaś analogię.

Po drugie pewnie się zdziwisz, ale Kościół nie jest jednolity - w nim są duże różnice. Biskup taki czy sraki tego nie zmieni.

Tak samo partie nie są jednolite, mają różne frakcje. Jeżeli byłbym członkiem np.
  • Odpowiedz
@Ana77: jakiej papki medialnej? Nie słucham radia, nie oglądam telewizji, nie czytam wiadomości internetowych.
Niestety musisz mi przyznać rację. Jeżeli przywódca mojej organizacji robić coś nikczemnego, to ja się z tej organizacji wypisuję. Jeżeli się nie wypisuję, to znaczy, że te działania popieram
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@oremi: xDDD Jak ja #!$%@?łam, wielokrotnie, po Warszawie z transparentami protestując przeciwko złym warunkom w ochronie zdrowia, domagając się lepszego finansowania leczenia, zatrzymania kryzysu kadrowego i poprawy jakości kształcenia i płacy dla personelu medycznego to wy wykopki, pacjenci siedzieliście na wykopie i jechaliście po chciwych konowałach jak po górnikach xD
  • Odpowiedz
@dr_Batman: to ile teraz dostają covidowego ? tzn ile pensji dostają za pracę przy covid? Ja myślę że to nie jest problem wynagrodzenia w służbie zdrowie, tylko problem opłat za badania, zlecenia na sprzęcie specjalistycznym.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@oremi: Np ja? Ani grosza, a mam pacjentów z Covid codziennie, osobiście w gabinecie.

Jakie opłaty za badanie, jakie zlecenia na sprzęcie specjalistycznym, o czym ty mówisz.
  • Odpowiedz
@saakaszi: prawo w polsce nie zabrania usuwać martwych płodów. Skąd takie info?

Jeśli drugi z płodów umarło 28/29. Grudnia to na wuj lekarze czekali do 31 na zabieg. Tu jest problem a nie w ustawie. Wina lekarzy ale bedzieszodpowiedzialnosc rozcieńczał między polityków i klechów...bo co? Doktorka nie wolno ruszać?
  • Odpowiedz
@dr_Batman: za testowanie nie dostajesz? za szczepienia też nie? Nic?
a badania na krew na nfz ile razy robisz i zlecasz w roku, wymaz z ust czy od razu antybiotyk? Rezonans, czy choćby RTG, tomografia jak często piszesz?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@oremi: Nie za testowanie nie dostaje się ani grosza. Szczepić nie szczepie.

W poradni lekarza rodzinnego nie zleca się tomografu. RTG i badania zależnie od potrzeby. Ale do czego ty zmierzasz bo nie sformułowałeś ani jednej pełnej tezy, bo jaki problem jest z opłatami za badania? NFZ nie refunduje w poz żadnych badań wszystko jest na jednej zryczałtowanej opłacie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@oremi: To nie spieraj się i nie opierają swojej wiedzy na artykułach w internecie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dodatki covidowe dla lekarzy w szpitalach 2 i 3 stopnia referencyjności da wg ustawy na LEKARZA. Dodatki dla poz są wg ustawy NA PLACÓWKĘ. Czyli wszystko za szczepienia w poz, wizyty covidowe idzie dla placówki, lekarze, w większości nie dostają za to ani grosza.

Nie. Pacjenci myślą że mają
  • Odpowiedz