Wpis z mikrobloga

@bird71: nie wiem jak teraz, ale kiedyś to na 20 miejsc na kursie było jakieś 600+ chętnych i nie dało się do niego podchodzić drugi raz przez określony czas jeśli się nie dostało... podejrzewam, że nie jest do jednak dla wykopka xd
@bird71: za moich czasów, a było to jakoś koło 2010 - 2012 to w zależności od lotniska i stanowiska 8k-12k brutto (już po kursie), gdzie bezrobocie było kosmiczne a 2k na rękę to była bardzo dobra kasa.
@bird71: na pierwszym etapie na pewno, w ogóle z tego co pamiętam to było nie w pazpie tylko jakimś chyba hotelu, podzielone na kilka grup. Z 600+ osób zostawało około 100+- które jechały na następny etap do pażp właśnie chyba na symulatory (o ile tak można nazwać zwykły komputer :p). Tutaj poległem, wiem że po tym etapie albo był jeszcze jeden z symulatorami albo od razu assesment center gdzie z 20-30
@bird71: z ciekawości sprawdziłem sobie w historii i wyglądało to tak:
1 etap to jakiś test + odpowiadanko po angielsku (nie mam pojęcia ilu tutaj mogło odpaść);
2 etap to zaproszenie na testy pisemne do Wwy (tu odpada większość);
3 etap to zaproszenie na egazmin FEAST
4 etap to bodajże AC

Nawet zauważyłem że jakiś czas później wysłałem jeszcze raz tę samą aplikację jako drugie podejście ale już się do mnie