Wpis z mikrobloga

17 - 23 stycznia 2022
Szanowni Państwo, w związku z pomysłem wspaniałomyślnego @JuzefCynamon przedstawiam Państwu pierwsze cotygodniowe (chyba, że zapomnę to comiesięczne) podsumowanie działań pana Roberta Miśka Kubicy.
Uprzedzając, tak, tylko ten post będzie taki długi XD
Ku mojemu smutkowi nie wstawiał on żadnych postów na FB od 14 października 2021 roku. Stan obserwujących na tym portalu wynosi na dzień dzisiejszy (tj. 25.01.2022r.) 279 tysięcy.
Ostatni post na Twitterze Pana Roberta Kubicy został zamieszczony 23 lutego 2021 roku. Stan obserwujących na tym portalu w dniu dzisiejszym wynosi 34,9 tysięcy.
Na najbliższym mi (poza wykopem) Instagramie chyba dzieje się ciut więcej, bowiem Pan Robert Kubica zrobił wszystkim najpiękniejszy prezent gwiazdkowy wstawiając swój (do tej pory) ostatni post 24 grudnia ubiegłego roku. Stan obserwujących na tym portalu wynosi zawrotne 300 tysięcy!
Skupmy się również na najbardziej rzetelnym (i jedynym) portalu informacyjno - rozrywkowym o powrocie Pana Roberta. Mogliśmy się bowiem z niego dowiedzieć o reklamie z Panem Robertem kręconej dla PKN Orlen, która dotyczyła rozwiązań proekologicznych przy produkcji paliw. Od siebie mogę dodać, że jeszcze niestety nie wiadomo czy w probówce znajduje się lek na raka czy nowa odsłona sosu czostkowego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
21 stycznia 2022r. został opublikowany wywiad, który ze zwycięzcą Grand Prix Kanady z czerwca 2008 roku przeprowadził dziennikarz Mikołaj Sokół. Pan Robert jest zadowolony ze swojej kariery i rozwoju jaki zapewnia mu zespół Prema.
W ubiegłym tygodniu odbył się również niegdyś ulubiony rajd Pana Roberta - Rajd Monte Carlo. Niestety Pan Robert nie bierze w nim udziału od 2016 roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z nadzieją i radością życzymy Panu Robertowi szerokiej drogi do szybkiego Powrotu. Pozdrawiam.
#f1 #kubica #weeklykubica
źródło: comment_16431184151Z87cOF7oFo4YF6asoUcOJ.jpg
  • 8
@Gentleman_Adrian: @KopecyFan: dziękuję za poprawienie, bo patrząc na posty z FB i Twittera miałam takie wrażenie, ale nie zagłębiałem się w to, chciałam nakreślić statystyki żeby w przyszłości można było porównać ile miał obserwujących przed Powrotem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mogę się tylko próbować bronić "błędem nowicjusza" bo niestety nie należę do powrutowców i obiecuję poprawę ( ͡° ͜ʖ ͡°)