Wpis z mikrobloga

Ale sie #!$%@?łem. Na zajęciach gadaliśmy o kompleksach itd bo jakieś warsztaty nam zorganizowali z psychologiem przez pandemie. Oczywiście pani puściła film w którym były tylko kobiety i tylko one się wypowiadały. To się odezwałem że troche słabo że w tym filmie dalej utrzymywany jest stereotyp że to niby tylko kobiety mają problemy psychiczne kiedy w 2019 w polsce mieliśmy 15 samobójstw z czego 12 to faceci. Jakaś julka zaczęła się potem pluć że kobiety mają ponad 900 prób samobójczych a faceci ponad 300 to jej wytłumaczyłem że to dlatego że faceci są bardziej skuteczni przy próbach samobójczych dlatego masz więcej samobójstw a nie prób. Ważne że kobita z zajęć mi racje przyznała bo powiedziała że to prawda że dalej utrzymywany jest taki stereotyp i że mało tego dalej nakładana jest presja na facetów że powinni zarabiać więcej od swojej kobiety bo jak nie to #!$%@? a nie facet. Widziałem że juleczki coś szeptały między sobą patrząc na mnie ale no trafiły w zły temat bo #!$%@? kilka tygodni temu kolega który dalej uważał że jest gruby przez to jak go jechali w liceum mimo że wyglądał już jak szkielet próbował się powiesić. Po paru godzinach dopiero go odratowali a tera w psychiatryku siedzi. Tak to wygląda. A juleczki przepychają się która to ma większe kompleksy oczywiście żadna nic z tym nie zrobi tylko oczekuje komplementów żeby se samoocene poprawić. Jeszcze jakiś artykuł nam pokazywała "Beauty sick: How the cultural obsession with appearance hurts girls and woman" ani słowa o facetach. Głowa mnie boli z #!$%@?.
#przegryw #logikarozowychpaskow #depresja #dysmorfofobia #p0lka #psychologia #incel #blackpill #pieklokobiet
  • 26
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 148
@taksezyjepowolutku: dobrze im tam #!$%@? powiedziałeś. Jak w tym kraju i ogólnie na świecie ma być lepiej jak cały czas głoszone są hasła równości a prawda jest taka, że jak masz cipe to poziom trudności bardzo łatwy
  • Odpowiedz
@kasperski113: Zwyczajnie się wypowiedziałem i przedstawiłem jakie są fakty. Nikt nie mówi że jestem chadem ani bad boyem bo nie chwale się tym a po prostu mówie jak dalej wygląda rzeczywistość czyli że dalej faceci są uważani za roboty bez emocji i problemów.
  • Odpowiedz
@KubaGrom: Łatwo rozróżnić bo dziewczyny po próbach i przejściach zazwyczaj wykazują więcej zrozumienia niż juleczki które od razu lecą do ciebie z mordą bo powiedziałeś że faceci też mogą mieć problemy.
  • Odpowiedz
Jakaś julka zaczęła się potem pluć że kobiety mają ponad 900 prób samobójczych a faceci ponad 300 to jej wytłumaczyłem że to dlatego że faceci są bardziej skuteczni przy próbach samobójczych dlatego masz więcej samobójstw a nie prób.


@taksezyjepowolutku: nie znam takiej statystyki, ale wychodzi na to, że podobne problemy z psychiką rozkładają się 50/50, a zamiast współpracy i zrozumienia wojna płci napędzana feminizmem i incelstwem trwa. wśród juleczek na
  • Odpowiedz
@rzrbld: Nie hasła inceli tylko normalnie myślących ludzi. Nie bawi cie stwierdzenie "piekło kobiet" biorąc pod uwagę jak bardzo faceci są dyskryminowani?

ale wychodzi na to, że podobne problemy z psychiką rozkładają się 50/50


@rzrbld: Jak problemy z psychiką rozkładają się 50 na 50? Jak z 15 samobójstw 12 to mężczyźni to wychodzi na to że bardziej nie 50/50 tylko 25/75 z
  • Odpowiedz
Nie hasła inceli tylko normalnie myślących ludzi. Nie bawi cie stwierdzenie "piekło kobiet" biorąc pod uwagę jak bardzo faceci są dyskryminowani?


@taksezyjepowolutku: bawi, bo hasło "piekło kobiet" odnosiło się w zasadzie tylko do aborcji, a tylko u wykopowych inceli używa się tego ironicznie, dla mnie to lekki cringe. mówisz, że normalnie myślący ludzie tak mówią, ale nikt już tego sloganu normalnie w życiu za bardzo nie używa i nie używał

Jak problemy z psychiką rozkładają się 50 na 50? Jak z 15 samobójstw 12 to mężczyźni to wychodzi na to że bardziej nie 50/50 tylko 25/75 z przewagą u
  • Odpowiedz
mi chodziło o problemy z psychiką prowadzące do chęci zakończenia życia. 15 samobójstw 12 to mężczyźni, a wg. julki 900 prób kobiet na 300 mężczyzn. łącząc te dwie wartości wychodzi, że wszyscy mamy po połowie problemy z głową.


@rzrbld: Jeżeli mamy 900 prób u kobiet w ciągu roku i średnio 3 samobójstwa dziennie to wychodzi w sumie 1095 samobójstw ciągu roku jak patrzysz u facetów którzy mają 300 prób i
  • Odpowiedz