Wpis z mikrobloga

@JAI2L9LAD:
Po pierwsze - czy pracownicy i Lewica będą tak samo skłonne do uczciwego rozdzielania majątku firmy, kiedy Solaris będzie notował straty? Po ostatnich milionowych stratach nie widziałem lewaków walczących o to, aby pracownicy wsparli firmę swoimi wypłatami.
Po drugie - Razemki wraz z PiS przepchały Polski Ład, ciągle cisną po ludziach krytykujących program. A teraz bohatersko próbują rozwiązać problem, który sami stworzyli. Oczywiście standardowo cudzymi pieniędzmi xD
Po trzecie -
No rób fikołka,


@dubstract: Ekonomia to nauka społeczna, a nie ścisła i nie jest to żaden fikołek, a powszechnie znana wiedza. Kwestia protestów, strajków i zwiazków jest bardzo obszernie opisana w ekonomii i jest to uznawane za normalny proces rywalizacji popytu i podaży na płaszczyźnie dobra pracy. No, ale lepiej coś tam pokrzyczeć o razemkach, coś tam o lewakach i elo pora na csa.
PS Niektóre kraje dosłownie opierają swoją ekonomie
@JAI2L9LAD @2Koliat

2000 jako przypomnienie postulatu Solidarności którą to tak chętnie liberałowie się podpierają. A koniec końców - to przecież były mocno socdemowe, turbopracownicze rzeczy


Solidarność, to niewątpliwie ekonomiczny dom wariatów. Nawiasem pisząc przez 35 lat PRL płaca minimalna wzrosła o jakieś 500 złotych licząc według obecnej wartości złotego.
Raf_Alinski - @JAI2L9LAD @2Koliat

 2000 jako przypomnienie postulatu Solidarności k...

źródło: comment_1643066369D3VIr3S2KPxZOORyytx6lY.jpg

Pobierz
Pracownicy chcą zmiany warunków prscy i walczą o to protestując


@JAI2L9LAD: Prscy, która jest warta tyle, ile pracowników jest dostępnych na rynku "od ręki", potem odpowiednio rośnie, odwrotnie do coraz mniejszej ilości pracowników.
Do tego wartość i popularność branży.

Ale komuchy dalej szczekają, że najlepiej dać pieniądze "za damski #!$%@?, ot tak po prostu masz tu więcej gotówki w ryja xD"
@dubstract
@JAI2L9LAD
Solaris - jaknajbardziej - skoro wypracowali tę kasę, to mają prawo domagać się podwyżki - nie żyjemy w komuniźmie.

Mowienie, że ekonomia nie jest nauką scisłą XD na szczęście razemki mają gówno do powiedzenia, ale czuję że z glapą to by się dogadali.
@kartofel: A jak w 2018 bylo 300mln straty to jakos kadra kierownicza nie protestowala zeby produkcji zabrac pieniadze bo firma nie ma. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trzeba troche szerzej spojrzec a nie teraz juz.
@M_xxx: Trace, ale fakt, że strace mnie nie interesuje, bo ja obecnie mam taki styl życia, że większość tych pieniędzy i tak odkładam. Polski ład jest rakowy, bo uderza w klase średnią, która jest kluczowa dla zdrowej gospodarki, wprowadza ogromny chaos podatkowy, przez co przedsiębiorcy musza włożyć więcej pieniędzy, zdrowia i czasu (a więc pieniędzy) w rozkwiłanie to, co się może przełożyć na np brak potencjalnych podwyżek. Urzędnicy też będą mieli
Trace, ale fakt, że strace mnie nie interesuje, bo ja obecnie mam taki styl życia, że większość tych pieniędzy i tak odkładam


@SirSherwood: Ale co ty mi próbujesz wmówić, że pieniądze , twoja wypłata cię nie interesuje czy że Polski Ład który ledwo co nazywałeś rakowym cię w ogóle nie interesuje?

Najlepiej napisz jeszcze ile zarabiasz żeby każdy wiedział kogo ten twój lament dotyczy i czy on do tej też grupy
@M_xxx:

Ale co ty mi próbujesz wmówić, że pieniądze , twoja wypłata cię nie interesuje czy że Polski Ład który ledwo co nazywałeś rakowym cię w ogóle nie interesuje?


? Dośc jasno napisałem chyba, że fakt, że trace mnie nie interesuje.

Najlepiej napisz jeszcze ile zarabiasz żeby każdy wiedział kogo ten twój lament dotyczy i czy on do tej grupy należy.


?? xDD Wiesz, że niektórzy potrafią spojrzeć ponad swój portfel