Wpis z mikrobloga

Tak myślę, że jeśli komuś faktycznie zależy na ruchaniu, to wyniki w stylu 200-300 lasek w wieku 35 lat u faceta nie powinny nikogo dziwić. Większość znajomych z tych, co to robili zatrzymywała się przy wynikach 50-90, jeszcze związki i tak. Ale obiektywnie rzecz patrząc ruchanie się po 2-3 laski w miesiąc to przy w miarę normalnym trybie czasu żaden problem. Zawsze się kogoś pozna w barze, znajdzie na tinderze i się urobi.
Po prostu w końcu facet dostrzega, że od seksu jest ważniejsza miłość i się stabilizuje, bo jednak samo zaliczanie lasek nie tyle daje przyjemność i prawdziwą satysfakcję, co taki krótki wyrzut adrenaliny, że ooo, wpadła kolejna,
#blackpill #redpill #logikaniebieskichpaskow #przegryw #samotnosc #
  • 47
@HFL-przed-30: @HFL-przed-30:

Tak myślę, że jeśli komuś faktycznie zależy na ruchaniu, to wyniki w stylu 200-300 lasek w wieku 35 lat u faceta nie powinny nikogo dziwić. Większość znajomych z tych, co to robili zatrzymywała się przy wynikach 50-90, jeszcze związki i tak. Ale obiektywnie rzecz patrząc ruchanie się po 2-3 laski w miesiąc to przy w miarę normalnym trybie czasu żaden problem.


Co za brednie. Ty chyba obracasz się
@witek027: Prawda leży pośrodku. @HFL-przed-30 ma sporo racji: Jako średnio wyglądający koleś bez kasy przez dwa lata gdy aktywnie hm. szukałem, miałem po 2-3 laski w miesiącu. Ale to nie tak, że każdy facet może tak mieć.

Raz: jestem z dużego miasta, więc miałem wybór hej ho.
Dwa: nie #!$%@?łem się z "rozmawialiśmy dwa tygodnie a potem randka bo fajnie się gada". Trzy wymienione zdania pokazują, że może być flow, więc
Co za brednie. Ty chyba obracasz się w towarzystwie jakiś samych czadów ruchaczy. Już ruchanie 2-3 lasek w ciągu roku to spory wyczyn. Przestań pisać wysrywy na wykopie tylko ogarnij dupę i zajmij się czymś pożytecznym.


@Waffenfarbe: Kwestia, że dla nie wszystkich to cel. Po tym jak zrobiłem 5 w miesiąc, zrobiłem jeszcze 2 w następny miesiąc, a potem przez następne pół roku miał raz seks z jedną z nich.To nie
I czad jak chce i ma niskie wymagania to może mieć nawet 2-3 laski na tydzień.


@Waffenfarbe: Jak masz niskie wymagania, to codziennie inną, mam kumpla akurat dobrego czada, ale nie sama morda, ale też styl zachowania. Kilka razy miał akcję, że w weekend robił po 3-4 laski. Ale to akurat gość, który świetnie wie jak się zachowywać przy laskach(aż tak mega przystojny jest, spokojna 8, ale nie gwiazda filmowa)
@HFL-przed-30: 300 lasek to zakładając okres 18-35lat średnio jedna laska co 3,5tygodnia moim zdaniem fizycznie nie możliwe no chyba że człowiek nie robi nic tylko szuka gdzie tu można zaruchać nie zrozum mnie źle sam mam znajomą która nie wchodzi w żadne związki tylko jak jej "się chce" to szyybki ONS i się nie znamy ale serio uważam że 300 to dużo przesadzone
@ehhcokolwiek: Yup. Wzrost pomaga. Tak jak kasa (której nie miałem), dobry ryj (którego nie mam), fajne mięśnie (których zdecydowanie nie mam) i samochód (nie mam nawet prawa jazdy). Ale to tylko jeden z czynników.
Mnie za bycie gołodupcem zlało pewnie ze 30% kobiet, kolejne 10% za twarz, kolejne 30% za łysienie, kolejne 20% za bycie nie cool. Ale po co mi one, skoro z tych 10% da się żyć? Jeden promil