Wpis z mikrobloga

strasznie się czyta komentarze polaków-roboli którzy najlepiej to by nigdy nie powiedzieli nic złego o ich szefie kapitaliście tylko spuścili łeb w dół i #!$%@? w pocie czoła


@txuri-urdin: nie jest to tajemnica, ze wiekszosc p0lakow (nie mylic z polakami) to mentalni niewolnicy
  • Odpowiedz
I w skali jego interesu jest to w pełni zasadne, ale jak wszyscy tak zaczną robić to już będzie spirala i problem.


@Mysciak: > ten strajk stracił mocno poparcie społeczne w momencie wpuszczenia tam Zanderga i jego ziomeczków.

@znikam5: chyba wśród prawackich zombie
  • Odpowiedz
@Kempes: Jeżeli podwyżki idą za wzrostem produktywności pracowników (najprościej - ilość autobusów/pracownika), to jak najbardziej się należą (a wiem, że zakłady Solarisa bardzo mocno nad ową pracowały - i ilość produktów na pracownika mocno wzrosła - bardziej niż pensje).

Naprawdę - nie dziwię się tym protestom.
  • Odpowiedz
Tylko że za tę drożyznę to odpowiada między innymi Razem - sam nakręca problem żeby móc zbijać później kapitał polityczny


@Xuzoun: xDDDDDDDDDDD

Tak, politykę zagraniczną i ministerstwo finansów kontroluje Tusk, Razem ma w szachu RPP, prezydentem to pewnie zaś PSL kieruje.
  • Odpowiedz
A jak będą starty to też będa się dzielić nimi z pracownikami? Czy zyskami mają się dzielić, a straty brać na siebie?


@Syn_Tracza: będzie tak jak w górnictwie. To nic że dokładacie do biznesu, dajcie więcej :DDD
  • Odpowiedz
A jak będą starty to też będa się dzielić nimi z pracownikami? Czy zyskami mają się dzielić, a straty brać na siebie?


@Syn_Tracza: w której klasie liceum jesteś? Bo nie daję ci więcej lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

U mnie na luzaku podzielili się stratą poprzez zwolnienie 15% kadry, a roboty przez dłuższy czas było nawet więcej. Aha no i brak podwyżek oraz premii przez prawie
  • Odpowiedz
@Kempes: spirala płacowo cenowa... Solaris to #!$%@? patologia. Jak Polacy rządzili firmą to ruchali wszystkich w dupe jak leci. Jak potem europejskie firmy przejęły autobusy i tramwaje to poziom patologii #!$%@?ł w kosmos bo traktowali pracowników jak śmieci. W ciągu miesiąca odeszło prawie 200 osób w tym ja. Nawet Ukraińcami nie byli w stanie nadążać za zwalaniajacymi się pracownikami. Tak było kilka lat temu. Obecnie nawet Ukraińcy nie chcą tam
  • Odpowiedz
@Kempes #!$%@? się do ludzi tylko dlatego, że Razemki o nich napisały xD To, że ich postulaty mają rację bytu i bez podwyżek ich stopa życiowa spada przy aktualnej sytuacji, to już #!$%@?. I #!$%@? o spirali płacowo-cenowej to już w ogóle beka. Niech jedzą gruz. O podwyżki mogą walczyć tylko wykształceni ludzie xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kempes: A jak będą starty to też będa się dzielić nimi z pracownikami? Czy zyskami mają się dzielić, a straty brać na siebie?

( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Syn_Tracza: Nie, po staremu - zyski bierze przedsiębiorca a straty społeczeństwo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie, po staremu - zyski bierze przedsiębiorca a straty społeczeństwo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@unfolding: Nope. Bo widzisz ja jestem stały w poglądach, a nie trzymam kogoś stronę.
Gdy chciano ratować banki "zbyt duże, żeby upaść", twierdziłem, że to głupie, szkodliwe i niesprawiedliwe.
Gdy pracodawcy płaczą, że muszą płacić jakiemuś pracownikowi dużo bo inaczej nie moze nikogo znaleźć, śmieję się z tego pracodawcy i mówie słynne:
  • Odpowiedz