Wpis z mikrobloga

Ostatnimi czasy @cocojambo210 boryka się z problematycznymi sąsiadami, którzy są strasznie wku.wiający. Mianowicie co chwile robią melanże na 40 osób, ćpają po piwnicach, srają po kątach. A ostatnio zrobili nawet grilla na klatce. Policja zawsze była bezradna, ponieważ niczym moderacja była homoseksualna, więc ta patusiarnia z niejasnymi upodobaniami zawsze dała radę się wymigać. Ostatnio, kiedy te łajdaki znowu się zebrali i zaczeli rozkręcać bibę, @cocojambo210 dostał ku.wicy i #!$%@?ł piąchą w monitor. Wyszedł na klatkę i zaczął krzyczeć "ZARAZ WAM ROZ.EBIE TE ZAPITE MORDY, WYPI.RDALAĆ NA DWÓR SIĘ BAWIĆ, CZŁOWIEK NIE MOŻE W SPOKOJU POGRAĆ W LIGE LEGEND ORAZ SIĘ W SPOKOJU ZMASTURBOWAĆ". Przyćpane alkoholiki z pogardą popatrzyli się na kokosa, po czym jeden z nich powiedział
- co ty pierd.lisz kokosowy chłopcze, nie widzisz że zabawa się kręci
- właśnie, wypie.dalaj w podskokach bo Ci zaje.ie z kija w ryj, i nasram na wycieraczkę -dodał drugi.

Wkurzony kokos wrócił do siebie "ja już z nimi nie wytrzymuję, zaraz skocze z okna i zaje.ie ryjem o beton". Po godzinie biba dalej nie ustępowała. Menelów zaczeło przybywać coraz więcej, najwyrażniej zabawa w domu się znudziła i wyszli poodpier.alać na klatkę. Jeden osioł nawet zaj.bał graffiti na ścianie "cocos cfel". @cocojambo210 kiedy to zobaczył puściły mu zwieracze i ruszył w ich stronę. Wyważył z kopa drzwi, po czym wszedł do środka. "Po co tu przyszedłeś, obleśny ch.ju" zapytał się przyćpany herszt ich paczki
- KTÓRY PE.AŁ TO NAMALOWAŁ - wykrzyczał nasz bohater.
- Twoja stara ty je.any lumpie pewnie siebie odrzekł herszt.

@cocojambo210 zauważył że mają przewagę liczebną więc wolał nie ryzykować. Wrócił do domu i zadzwonił na czat grupowy...

-Co jest hultaju zapytała @zielona-rzapka,
-Zaraz nie wyrobię,
-Co się dzieje?
-Te parówy z hotelu znowu kręcą bibę.
- I co z tego? Weź se piwo i idź sie z nimi bawić kondonie
- Prędzej pobawiłbym się z Twoim starym niż z nimi
- No dobra - wtrącił się @Yokoetneivvis , ch.j mnie to obchodzi kto się z kim chce bawić, na ch.j dzwonisz o trzeciej w nocy?
- Przyjedziecie mi pomóc, skuć tym baranom ryje, bo jak jeszcze dłużej będę ich słyszał, to sobie pier.olne magika
- Dooooobra, wpadne do @zielona-rzapka , wezmę sprzęt i możemy sprać tych obesrańców - zapewnił zestresowanego kokosa @Yokoetneivvis

- Co ty tu robisz @n0cniarz
- Piłem monsterka
- Ja pier.le, dobra, zaraz się gdzieś spotkamy wszyscy - zapowiedział rzapek.

Po około piętnastu minutach, wszyscy zebrali się pod familiokiem @cocojambo210 na princoku na którym zamieszkiwał, czyli przy takim polskim brooklinie west coast motherf.ker ch.j.

- Czy ty słyszysz to ku.wa?! I tak prawie codziennie.
- Co to za nuta - powiedział rzapek podrygując do muzyki
- Klej piz.e ropuch. Dobra, to jaki mamy plan - zapytał @Yokoetneivvis,
- Żadnego planu nie potrzeba idioto, wbijamy tam na pełnej i miażdzymy im czaszki - odpysknął rzapek.
- To mi się pododba - dodał @n0cniarz po czym ruszyli przed siebie.

Wchodząc po schodach @cocjambo210 poślizgnął się spadając ze schodów, na szczęście nic mu się nie stało
- Ja pierd.le, k.rwa co to jest? - zawył z bólu
- Prawdopodobnie nasienie jakiegoś menela, a teraz wstawaj bo jest robota do wykonania - odparł ktoś z góry

Ekipa wkońcu staje twarzą w twarz z przyćpaną menelnią.
- @Graner co ty k.wa za dziwki zamówiłeś, ni to cyce ni to d.py, sam se takie ru..aj łachudro. - powiedział wkur.iony herszt
- K.wa faktycznie brzydkie, ale kto wybrzydza ten nie ru..a - odparł @Graner

Jeden z alkoholików łapie n0cniarza za jajca
- Puść ty fi.cie złamany tego troglodytę
- Może byś poczekał aż z Tobą skończę pedofilu - powiedział n0cniarz.

Nagle imprezowe towarzystwo dostało olśnienia
- Zaraz zaraz, przecież to ten kokosowy kondom.
- Ku.wa, faktycznie. Tylko że przyszedł ze swoim gejklubem - dodał @Graner
- Gejklub to miałeś z twoim starym i wujkiem jak do lasu na grzyby poszliście - po @cocojambo210 widać było że jest gotowy do naparzanki, szuka tylko pretekstu
- Nie no k.rwa, wujka stefana nie będziesz mi obrażał. Może trochę mnie bił, ale czasami był miły
- Widać po ryju - dorzucił zaczepnie kokos
- Prze.bane masz, powiedział @Graner po czym rzucili się wszyscy sobie do gardeł.

Po kilku minutach zakrwawiony meta team, od nazwy najczęściej zażywanej rekreacyjnie używki z kokosem na czele stanął zakrwawiony w drzwiach, dumnie patrząc na pobojowisko
- Łatwo poszło, moja babcia ma mocniejszego sierpa niż ten cw.l - rzucił @zielona-rzapka
- W końcu dostali nauczkę. Jak jeszcze raz tu przyjdą, to napierd.lam do nich z gazowego kałacha którego dorzucono mi gratis do ostatniej transakcji na silkroadzie

Ekipa wzieła cały towar od tych głąbów i poszli świętować zwycięstwo do kokosa.

[Zdjęcie przedstawia kokodżambo dzwoniącego do przyjaciół na czacie grupowym]
źródło: comment_1642900622y7aG75LbuZcX2PEPRpngq8.jpg
  • 4