Wpis z mikrobloga

60 km/h

prosta 3 pasmowa droga, oddzielona pasem zieleni i barierkami. Bez ruchu pieszych i rowerzystów.

przypominam 60 km/h

Policjant mi prosto w oczy mówi, że może i remont nawierzchni się już skończył ale znaki zostały i jakby kazały mi jechać 20 km/h to mam tyle jechać i nie kierować się logiką tylko czekać aż organizator ruchu zdejmie ograniczenia.

Dla policjanta ten odcinek jest bardziej niebezpieczny niż droga krajowa po 1 wąskim pasie ruchu w każdym kierunku idąca między drzewami gdzie bez pobocza jeżdżą szerokie tiry, rolnicy na rowerach a ludzie chodzą asfaltem.
Mimo, że to ta droga ma jakość wyższą niż niejedna ekspresówka w Polsce! Lepiej się po tym jeździ jak autostradą Kraków-Katowice na której jest 140 km/h!

Jak oni mogą sobie rano spojrzeć w lustro i mówić, że tak, robimy kawał dobrej roboty...

Dla mnie to łapanka. Bo z bezpieczeństwem to ma to wspólne nic.
Zapłacę ale z wielką pogardą i grymasem. Ja bym tak nie potrafił się #!$%@?ć.

#slask #policja #bezpieczenstwo #polskiedrogi #motoryzacja #kierowcy
Nutaharion - 60 km/h

prosta 3 pasmowa droga, oddzielona pasem zieleni i barierkami...

źródło: comment_1642874620kuij8exAwv58WFnz4GCcls.jpg

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
@Nutaharion: Jak ciula jesteś i dałeś się złapać to elo. Brawa dla Policji.
Dla mnie to to samo co przekraczanie prędkości na oznakowanym fotoradarze. Płacisz nie za prędkość, ale za swój #!$%@? mózg.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nutaharion: Dużo takich miejsc, przeczących wszelkiej logice.
Kultura polskich kierowców to jedno, ale spieedoelnie polskich urzędników to drugie.
Taki #!$%@? kraj. Gówniany.
  • Odpowiedz
@Nutaharion: i to właśnie powinno się pokazywać wszystkim którzy mówią "no trzeba przestrzegać przepisów i wysokie mandaty za prędkość super, kto jezdzi szybko chyba patologia ".

Czym innym jest przejazd na czerwonym i jazda na czołówkę (tu kary powinny byc bardzo wysokie) a czym innym jest jazda 80 km/h przez szeroka, rowna droge z poboczem gdzie z prawej i lewej sa siatki przemysłowe i duzo zieleni i dopiero dalej stoi fabryka
  • Odpowiedz
jakby kazały mi jechać 20 km/h to mam tyle jechać i nie kierować się logiką tylko czekać aż organizator ruchu zdejmie ograniczenia.


@Nutaharion: Hm, czyli jakby niezidentyfikowany sprawca do tego "80" na znaku (ktoś pisał że już tyle jest) dopisał zero to można by legalnie lecieć i 220... ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
przed poprawą nawierzchni? ok, ale teraz po poprawkach jest bardzo dobrze i powinno obowiązywać zwykłe 100 km/h. Weź pod uwagę, że na zakręcie w Rudzie masz 80 km/h!


@Nutaharion: nie będzie tam 100, bo szkody górnicze na tym odcinku mogą pojawić się zwyczajnie z dupy. Dzisiaj nie ma, a jutro jest próg zwalniający na środku trzypasmowej jezdni.
  • Odpowiedz
Policjant mi prosto w oczy mówi, że może i remont nawierzchni się już skończył ale znaki zostały i jakby kazały mi jechać 20 km/h to mam tyle jechać i nie kierować się logiką tylko czekać aż organizator ruchu zdejmie ograniczenia.


@Nutaharion: tak dokładnie
  • Odpowiedz
Policjant mi prosto w oczy mówi, że może i remont nawierzchni się już skończył ale znaki zostały i jakby kazały mi jechać 20 km/h to mam tyle jechać i nie kierować się logiką tylko czekać aż organizator ruchu zdejmie ograniczenia.


@Nutaharion: tak właśnie jest.
  • Odpowiedz
Dla mnie to łapanka.


@Nutaharion: Dla mnie to #!$%@?. Psy straciły godność wlepiając w 2020 mandaty za wchodzenie do lasu, mycie samochodu czy wyjazd na ogródki działkowe. Potem broniąc domu karakana przed grupką manifestujących kobiet. Teraz to już całkowity upadek tego zawodu, odkąd zaczęli te "łapanki" pod nowy taryfikator.

Ja osobiście płaciłem mandat za jazdę 92km/h po drodze ze zdjęcia (łatwo zgadnąć, ograniczenie do 50 ( ͡° ͜ʖ ͡
lhotse89 - > Dla mnie to łapanka.

@Nutaharion: Dla mnie to #!$%@?. Psy straciły go...

źródło: comment_1642892534q4tRBDgqTYLi7M8USPp0Na.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Nutaharion: o chłopie jak ja Cię rozumiem. Od lat widzę tą patologie na drodze, podam dwa przykłady;

Legnicka we Wrocławiu; 3 pasy na drodze dwu jezdniowej dwu kierunkowej, oświetlonej 24/7 z torowiskiem dla tramwajów i drogą rowerową (wydzielonymi z jezdni i oddzielonym pasem zieleni)! Swego czasu jeszcze przejścia podziemne albo nadziemne z obsługa osób niepełnosprawnych. I #!$%@? 50 km/h - to po #!$%@? ta cała infrastruktura powstała?! po co
  • Odpowiedz