Wpis z mikrobloga

60 km/h

prosta 3 pasmowa droga, oddzielona pasem zieleni i barierkami. Bez ruchu pieszych i rowerzystów.

przypominam 60 km/h

Policjant mi prosto w oczy mówi, że może i remont nawierzchni się już skończył ale znaki zostały i jakby kazały mi jechać 20 km/h to mam tyle jechać i nie kierować się logiką tylko czekać aż organizator ruchu zdejmie ograniczenia.

Dla policjanta ten odcinek jest bardziej niebezpieczny niż droga krajowa po 1 wąskim pasie ruchu w każdym kierunku idąca między drzewami gdzie bez pobocza jeżdżą szerokie tiry, rolnicy na rowerach a ludzie chodzą asfaltem.
Mimo, że to ta droga ma jakość wyższą niż niejedna ekspresówka w Polsce! Lepiej się po tym jeździ jak autostradą Kraków-Katowice na której jest 140 km/h!

Jak oni mogą sobie rano spojrzeć w lustro i mówić, że tak, robimy kawał dobrej roboty...

Dla mnie to łapanka. Bo z bezpieczeństwem to ma to wspólne nic.
Zapłacę ale z wielką pogardą i grymasem. Ja bym tak nie potrafił się #!$%@?ć.

#slask #policja #bezpieczenstwo #polskiedrogi #motoryzacja #kierowcy
Nutaharion - 60 km/h

prosta 3 pasmowa droga, oddzielona pasem zieleni i barierkami...

źródło: comment_1642874620kuij8exAwv58WFnz4GCcls.jpg

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
@Jebwleb: No tak, a ty jesteś tym prawym niewolnikiem, który posłusznie będzie chodził z korkiem w dupie jeżeli władza wprowadzi taki przepis. Z takimi obywatelami rządzenie to musi być sama przyjemność xD
  • Odpowiedz
@Orteus: na dtś to ile można jechać? Co dzień jeżdzę z ronda chebzia do gliwic do roboty i #!$%@? mnie strzela. Tyle tam znaków że już nie wiem czy na te 20 km choć kilometr można jechać 100. Lepiej się jedzie nazad na wysokości zabrza jest zwężenie do 60 ograniczenie. Koniec zwężenia no to w palnik a za kilometr odwołanie 60 jak ty już masz 130 na budziku. Hopy na
  • Odpowiedz
Legnicka we Wrocławiu; 3 pasy na drodze dwu jezdniowej dwu kierunkowej, oświetlonej 24/7 z torowiskiem dla tramwajów i drogą rowerową (wydzielonymi z jezdni i oddzielonym pasem zieleni)! Swego czasu jeszcze przejścia podziemne albo nadziemne z obsługa osób niepełnosprawnych. I #!$%@? 50 km/h - to po #!$%@? ta cała infrastruktura powstała?! po co te wszystkie zabiegi?!


@wlosek91: jaki cymbał xDDDDDD

tam jes kilkanaście przejsc nadziemnych i dobrze bo ludzie nie sa szczurami zeby chodzic pod ziemia, albo rowerem przejecchac na druga strone plus ludzie na wozkach, albo z dziecmi na wozkach, pasy powinny byc zwezone, jeden pas na busy (przywrocic linie e) taxi carshaaring, elektryki, skutery i
  • Odpowiedz