Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś czasu posiadam swojego prywatnego psychofana i stalkera. Niby nic ciekawego. Jakiś frustrat, zapewne z problemami psychicznymi wziął sobie kogoś tam za cel i po nocach nie może jeść, nie może spać, tylko myśli o mnie i się brandzluje...
Gość od jakiegoś czasu próbuje mnie zdyskredytować na wykopie portalu z codzienną CP i zoofilią...( ͡° ͜ʖ ͡°) i dzisiaj został wyjaśniony przez zupełnie nie znaną mi osobę na Wykopie.

Dzięki Mireczkowi @komentator_2020, który poświęcił swój prywatny czas i przeprowadził w starym dobrym stylu swoje #csiwykop, chciałem się z Wami tutaj podzielić moim przypadkiem i podziękować z całego serca naszej kochanej #moderacji za wszystkie wyrzucone zgłoszenia do śmietnika. Moderacjo, jesteś wspaniała...()

W tej nitce poniżej wszystko ładnie jest wytłumaczone.
https://www.wykop.pl/link/6468399/comment/101168953/#comment-101168953

Tutaj jeszcze raz publicznie i oficjalnie, chciałbym podziekować Ci Mireczku i powioedzieć, że...You Are My Faki Hero!!!

PS Jak wpis będzie miał "żarcie", to może zrobię również znalezisko.
Pamiętajcie Mirki i Mirabelki, że dzisiaj ja, a jutro ktoś z Was!

#moderacjacontent #moderacja #wykop #afera #rumun #hakier #prawo #ciekawostki #nocna #patologiazewsi #patologiazmiasta i milcząca @a__s @Moderacja
s.....s - Od jakiegoś czasu posiadam swojego prywatnego psychofana i stalkera. Niby n...

źródło: comment_1642869012TIiXRJ0lOROP3FXN6poIOR.jpg

Pobierz
  • 14
@szunis: twój psychofan jest jednak bardziej niepełnosprytny od mojego xD mój się ogranicza do chwalenia się, że ma "moje" zdjęcie i wyzywania od dzieciaków (gdzie nie ma pojęcia ile mam lat xD) pod każdym postem który komentuję + pisze bez polskich znaków, z błędną składnią i interpunkcją