Wpis z mikrobloga

Hej mirki, ktoś u mnie na studiach #!$%@?ł wszystkich i teraz mam #kwarantanna. Każą mi pobierać aplikacje kilka razy dziennie ale to olewam tylko, że mam też zupełnie inny adres zameldowania niż zamieszkania i nwm czy gdzieś mam to zgłaszać czy też olać i nie musze sie tym martwić? Bo w tej chwili nie mam aplikacji i nie znają mojego adresu zamieszkania więc zupełnie nie mają jak zweryfikować czy siedze w domu xD. Mi to jest na rękę nawet ale pytanie czy mogą mi wlepić jakąś grzywne jeśli nic z tym nie zrobie?

#koronawirus #covid19
  • 2
@babr_3: Olej aplikację. Miałem kwarantannę w grudniu. Przychodziło masę SMSów, żeby ją zainstalować. Zainstalowałem, ale nie zaakceptowałem regulaminu. Więc aplikacja nie przepuściła mnie dalej, nie można było robić zdjęć itp. Nie ma ustawy, że masz obowiązek zaakceptować jakiś regulamin. Masz prawo odmówić. Są sytuacje, gdzie nas obowiązują regulaminy, w wojsku, szkole czy więzieniu. Ale tam nikt nie pyta się nas czy akceptujemy. Jeśli jakimś cudem ktoś się przyczepi, powiesz że aplikacja