Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@juzwos: "x" w chciałxbym nie jest do wymawiania, to oznacza że możesz podstawić coś tam. Jeden z bardziej intuicyjnych sposobów określania zmiennej xD
  • Odpowiedz
@juzwos: niech te dzieciaki używają takich przyimków, jakich mają ochotę. Ale jednocześnie niech nie oczekują, że reszta świata będzie wiedzieć, co sobie umyśliły i się do tego stosować. Ich wolność kończy się tam, gdzie ograniczają wolność innych.
  • Odpowiedz
@Jcdx: nie przyimków tylko zaimków… a nawet nie zaimków tylko rodzajów. Nie wiem czemu ludziom uroiło się że chodzi wyłącznie o zaimki (zapominając że mowa o zaimkach osobowych)
  • Odpowiedz
@juzwos: ma racje, co to za ewolucja języka że jest trudniej się komunikować xD Jak dla mnie ewolucja języka ma ułatwiać ją.


@SpaceMonkey: Dokładnie, niestety ludzie nie lubią prostych rozwiązań.

Czy esperanto usprawniło by komunikację? Pomyślmy ile środków ludzie wydają na naukę języków obcych, pewnie że tak.

Czy rezygnacja z rodzajów żeńskich i męskich by usprawniła? W 100%, niczemu w sumie szczególnemu to nie służy już dziś. Byłoby to po
  • Odpowiedz
  • 21
@juzwos bo te dziewczynki jak stado baranów kopiują bezmyślnie zachodnie celebrytki, nie tak dawno jeszcze gadały jakby im się srać chciało czyli tzw. valley girl. Taka Demi Lovato ogłosi, że jest biseksulanym grzybem muchomorem, więc Kasia z Asią też będą się identyfikować jako sałatka jarzynowa, takie czasy, ale zawsze tak było.
  • Odpowiedz
@juzwos: nie wiem, kto jest tutaj bardziej niepoważny - striggerowany Turek biorący na poważnie jakieś twitterowe pieperzenie czy wykopki, które temu przyklaskują

Banda k-popiar myślących, że płeć to kolejny poziom w pokedexie i trzeba kolekcjonować wszystkie wymyśliła sobie jakies zaimki i sobie siedzą we własnym świecie, wejdzie jeden z drugim i wielki hurr durr. Za czasów sweet blogaska i pokemowy też byście się odpalali, że jedna z druga pisze jak po
  • Odpowiedz
Każde, ale to absolutnie każde pokolenie ma swoje odpały -


@aegypius: Nawet nie mam pretensji do tych dzieci- tylko mnie najbardziej irytyuje, że są dorośli, którzy to traktują jak najbardziej poważnie i są np. europosłami jak Sylwia Spurek lub są szykowane do startu w wyborach- jak Maja Staśko. To nie jest normalne, żeby takie osoby były decyzyjne w czymkolwiek.
  • Odpowiedz