Wpis z mikrobloga

Byłem dzisiaj u mgr psycholog i opowiedziałem jej że codziennie rano, współpracownik lekko wyższy ranga (nie mówiłem że scrum master) pyta mnie co robiłem wczoraj, co zamierzam robić dziś, i jaki mam progress, na kiedy skończę. Ona zrobiła takie dziwne oczy ze zdziwienia i powiedziała że nie dziwi mi się że mnie to wkurza, bo ja też by to irytowało.

#psychologia #korposwiat #pracbaza #pracait #programowanie
  • 30
Już dawno zmieniłbyś pracę i miałbyś spokój ze swoją firmą.

Czytając twoje komentarze coraz bardziej odnoszę wrażenie że to nie firma jest januszexem tylko ty jesteś słabym programistą.


@Krol_Bodzio: To nie jest takie proste zmienić firmę, zrobiłbym to już dawno, ale trafić na takie samo gówno jak mam teraz jeszcze łatwiej. Ogólnie myślę się wyfixować w ogóle ze Scruma i tego cyrku, a to już nie takie łatwe będąc Devem.
@jaca_66: xd

Nabierz dystansu do pracy, estymuj czas dwukrotnie większy i tyle, jak będą mieli o to pretensje to się tym nie przejmuj i rób swoje.

Tylko ja pamiętam jak pisałeś że pracujesz z ludźmi którzy pracują za darmo po godzinach i w weekendy, żaden szanujący programista nie pracował by w takim środowisku, naprawdę musisz mieć wyjątkowego pecha.

Najlepiej rekrutuj się do zagranicznej firmy i pracuj zdalnie, większa kultura pracy tam