Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
Każde wcześniejsze spadki i korekty przetrzymywałem bez jakiegoś większego stresu i byłem pewny że wyjdzie niedługo na zielono (i tak było) ale przy tym co się dzieje od paru dni na giełdach i razem z całą otoczką polityczno - gospodarczą czuje niepokój i chęć skeszowania wszystkiego, mam dziwne przeczucie że bedzie sroga przecena. Wiem, wiem że to portal ze smiesznymi obrazkami ale jakoś mnie tak naszło napisać na poważnie.
#gielda
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gawol_1: zalezy w czym siedzisz, ja o silne fundamentalnie spółki sie nie boje, ale jestem w stanie trzymac je 3-5 lat i dobierać, jesli przyjdzie bessa. Jak masz jakies smieciuszki z nasdaq, to jest inna bajka
  • Odpowiedz
@Gawol_1: A co się ma dziać? Korekta jak każda inna. Jak psu buda. Ameryka przegrzana i należy im się srogi zjazd a wigusiowni nowe ATH ( ͡º ͜ʖ͡º) dużo osób obsrało zbroje przed wojną, którą wywoła Putin w weekend a prawda taka że w poniedziałek w zielone gramy bo zadnej wojny nie ma i nie będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) głowa
  • Odpowiedz
@Gawol_1: mam dokładnie te same, portfel od 3 lat jak zmieniany to raczej tylko dobudowany w góre, ale od kilkunastu dni taki moralniak ze mną chodził z tego powodu, dziwne przeczucia niepokoju. Ani rekordy wirusa (i potencjalne lockdowny) ani wojna u sąsiadów nie wróży dobrze. W końcu w tym tygodniu scashowałem połowe portfela, bo trzymałem w nim blisko 80% całych oszczędności (+/- 1.5 rocznych pensji). Chwilowo wole postać z boku.
  • Odpowiedz
Każde wcześniejsze spadki i korekty przetrzymywałem bez jakiegoś większego stresu i byłem pewny że wyjdzie niedługo na zielono (i tak było)


@Gawol_1: jeżeli nie jesteś ubrany w jakieś palantiry, peletony czy inne wishe to trzymać, obserwować.

Dla kontekstu, 5-letni wykres SPY. Zacznij się martwić w okolicach $350, na razie to jedynie wypuszczamy trochę powietrza z koronawirusowej bańki ale nie takie rzeczy się odbijały
gatineau - > Każde wcześniejsze spadki i korekty przetrzymywałem bez jakiegoś większe...

źródło: comment_1642778999sJgQ4iINZz9NFvvBWfk8DD.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@czlowiekmajor: dokładnie. Jak będzie bessa, to zajebiście, obkupisz się po taniości w zajebiste spółki. A jak będzie wojna, to nic ci nie pomoże. Kurczę, ludzie, kiedy sobie uswiadomicie, że jedyny słuszny horyzont inwestycyjny to kilkanaście lat. Historie ludzi, którzy dorobili się "jednym strzałem" są z pewnością prawdziwe, ale ilu jest takich ludzi? Więcej wiary i cierpliwości
  • Odpowiedz