Wpis z mikrobloga

@DeIziii: imo to bardziej catch-phrase niz cokolwiek zwiazanego z przejsciem na F2P w podobnej postaci jak np. PUBG. To byłby dopiero samobój, dwa miesiące po premierze puszczać grę na F2P charając w twarz wszystkim, którzy grę zakupili. Rozumiem w rocznicę premiery, czy krótko po niej, ale raczej nie teraz.

Ogólnie to są w niezłym bagnie - cały fundament gry jest do wymiany. Zarówno 128 graczy okazało się niewypałem, jak i system
@ZmutowanaFrytkownica: ja tam z iloscia graczy dyskutowac nie bede, bo to rzecz indywidualna i nie da sie obiektywnie stwierdzic co jest lepsze, ludzie sami zdecyduja. Dla mnie w trybie na 128 problem jest z indywidualizmem, bo zawsze i wszędzie przeciwników jest więcej, a naboi w magazynku zawsze tyle samo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DeIziii: jestem fanem serii od 1942 i powiem szczerze że to jest ostatnia część jaką kupiłem.

Dzisiaj odpaliłem na 20 minut po tygodniach licząc ze coś poprawili.. no nie poprawili ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mogą to i za darmo rozdawać i tak mało kto w to będzie grał, desperaci jacyś może.
@DeIziii: Więcej na marketing poszło niż na grę, w to się gra jak w indyka z alphy a nie full release AAA. Kompletna porażka, w takiego BF V gra 2,5x więcej ludzi na steam dodatkowo bf5 jest też dostępny w gamepasie + nie był dostępny na premierę na steam a jedynie na originie więcej ilość graczy pewnie jest jeszcze większa (oczywiście nie liczę tu konsol). Dobrze że dali opcję sprawdzenia 10h