Wpis z mikrobloga

Miał ktoś podobna sytuację z #allegro? Dwa dni temu dodałem promowanie do swojego ogłoszenia na allegro lokalnie i zwykłym bo za 1zl to czemu nie. Wczoraj sprawdziłem, że z konta zeszło mi 13,90 zł. Wyjaśniam z supportem i mówią mi, że cena promocyjna 1 zł skończyła się 1 dzień przed tym jak ja dodałem promowanie.
Tłumaczę im, że z wyniku błędu po ich stronie ja widziałem promocyjna cenę 1 zł i dlatego wziąłem promowanie. W innym wypadku nie byłbym tym nawet zainteresowany.
To w odpowiedzi wysyłają mi gotowe formułki, że naliczyli opłatę prawidłowo i nie zwracają kosztów za promowanie.
Kur... ogromny portal i nie sprawdzą dokładnie zgłoszenia użytkownika tylko odpowiadają formułkami z nadzieją, że się odczepię i zapłacę tę dodatkowe 13 zł.
Tutaj naprawdę nie chodzi o pieniądze ale o sam fakt, że takie korporacje mogą Cię z dupy obciążyć 10, 50, 100 zł i nic nie można zrobić. Mam ochotę zrobić z tego dym ale nie mam żadnego dowodu w postaci zdjęcia ani nic, że ta cena promocyjna 1zł tam była...
Macie jakieś pomysły?
#oszukujo #allegrolokalnie
  • 2