Wpis z mikrobloga

Kurcze jaki ten #godofwar na #pcmasterrace jest dobry... Nie ważne czy mam 15 minut czy 3 godziny do utopienia zawsze coś fajnego się znajdzie. Do tego 32:9 na zakrzywionym ekranie robi immersję, polecam.


@keton22: Masz spadek FPS używając myszki względem pada?
nie wydaje mi się, zresztą nie umiałbym w to grać na padzie więc się nad tym nie zastanawiam.


@keton22: Tak z ciekawości zapytałem. Bo niektórzy mają takie objawy.
@Variv: no ja mam 120-144 fps ale gram na 32:9 5120x1440p i podbitym fov więc karta dostaje bęcki. Aż mi cały pokój ogrzewa. Reszta na high, tekstury ultra i dlss balanced. Czy to dużo czy mało na 3080 to w sumie sam oceń. Na 21:9 dlss quality było 144 zablokowane.
no ja mam 120-144 fps ale gram na 32:9 5120x1440p i podbitym fov więc karta dostaje bęcki. Aż mi cały pokój ogrzewa. Reszta na high, tekstury ultra i dlss balanced. Czy to dużo czy mało na 3080 to w sumie sam oceń. Na 21:9 dlss quality było 144 zablokowane.


@keton22: Jakie CPU?
@Variv: Grę przeszedłem na padzie i postanowiłem sprawdzić te plotki o tej myszy i nie zauwazylem nic takiego jak spadki FPS. Jedynie zauwazylem ze jest wymuszone spowolnienie myszy, nie da sie tak szybko obrocic jak w normalnej grze na PC.