Wpis z mikrobloga

Ale to musi być super mieć powodzenie u kobiet, łazić po imprezach, domówkach itp, mieć fwb, ons z ładnymi szczupłymi kobietami.
Na tinderze niby żadna nie chce takich relacji a praktycznie co druga ma co jakiś czas takie przygody.
Ja nawet nie mogę sobie wyobrazić jak by to miało wyglądać w praktyce, bo ani po imprezach nie chodzę ani w rozmowie nigdy to nie wynikło. Nudne życie przegrywa. Eh, its over.
#przegryw #depresja #samotnosc #tinder #seks
  • 7
@karix98 to jest mniej wiecej tak jak masz znajomosci na rynku pracy i dojscie do fajnych prac i płac na zagadanie do wujka albo jestes gołodupcem i musisz odwalac fikołki zeby dostac jakis etat u janusza za grosze xD albo to przyjemność albo to udręka :(
@puto: eh, zobaczyc na własne oczy jak taka dorodna blondyna klei się do ciebie, po prostu ma ochotę spędzić z tobą noc, czuć ten pociąg od niej do ciebie, zafascynowanie, to uczucie że kobieta jest podniecona twoją osobą, eh its over dla mojej psychy
@karix98 to jest coś takiego że ty już wiesz ze sie uda. Nie ma stresu i nie ma presji ze cos musisz wielce robić. Nawet jak pójdą jakieś testy to przejdziesz przez nie lekko. Na rozmowach do pracy od wujka jest tak samo. Przyszedles i rozmawiasz ale wiesz ze to formalność i ze za maks pare dni zadzwonią ze stanowiskiem z pensją 10k netto xD
zobaczyc na własne oczy jak taka dorodna blondyna klei się do ciebie, po prostu ma ochotę spędzić z tobą noc


@karix98: o nieee stary od takich sztuk to sie trzyma z daleka, zreszta nie raz w klubie widac nawalone panienki nawet ruchable, a dlugo laza zanim znajdzie sie desperat. Takie motywy w wieku 20+ lat to znak ze z panienka jest cos mocno nie tak. A juz napewno dorodne blondyny i
@karix98: Dla mnie to nie ma znaczenia. Miałem kilka 10/10 i obecnie też mam 10, a jednak nie cieszy mnie to, bo mam mnóstwo problemów osobistych. Pozytyw jest taki, że są wspomnienia.