Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
@stormkiss: @Marcines: Moim cichym marzeniem jest żeby Sony wykupiło CDPR i przywróciło go do dawnej świetności. Żeby Japończycy odpowiedzialni za powstanie całych serii genialnych gier single player (seria Dark Souls, God of War, Uncharted, Metal Gear i inne) urządzili je***y Pearl Harbor w siedzibie "cedepu" zatrudniając bardziej kompetentny zarząd oraz przywrócili starych, doświadczonych pracowników. Ech, można marzyć...
Moim cichym marzeniem jest żeby Sony wykupiło CDPR i przywróciło go do dawnej świetności. Żeby Japończycy odpowiedzialni za powstanie całych serii genialnych gier single player (seria Dark Souls, God of War, Uncharted, Metal Gear i inne) urządzili je***y Pearl Harbor w siedzibie "cedepu" zatrudniając bardziej kompetentny zarząd oraz przywrócili starych, doświadczonych pracowników. Ech, można marzyć...


@Allan_Karlsson: Bo tego nam potrzeba, wincyj monopolu! Masz klapki na oczach i walisz konia do Sony
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czy_pisiont: No to Sony ma w kolekcji studia amerykańskie, holenderskie, brytyjskie, fińskie oraz japońskie. No jak nic brakuje słowiańskiego akcentu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ech, gdyby tylko było gdzieś w Europie środkowo-wschodniej studio znane z genialnych gier, a przechodzące chwilowe trudności... ( ͜͡ʖ ͡€)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@L3gion: Tzn. ja bym był przeszczęśliwy gdyby cedep sam rozwiązał swoje problemy ale na razie im to nie wychodzi więc...

Może byłem zbyt porywczy i źle się wyraziłem. Powiem tak: w dupie mam jak, kiedy i przez kogo. Chcę żeby CDPR wrócił do dawnej świetności.
@Hershel hmm ? Pamiętam jaki lament był jak Xbox nabył Bethesda. Sony PlayStation jest szacowane w 2022 na 45mld $ Nintendo 16 mld $ Dział Xbox w Microsoft jest szacowany na 585 mld $ Tyle ile zapłacili za Activision-blizzard mogli by pochłaniać obie firmy