Wpis z mikrobloga

No to 2 tygodnie za mną, czuje się super, nie czuje już pociągu do alkoholu. Widzę wiele pozytywnych efektów fizycznych oraz psychicznych i trzeźwości umysłu, co przekłada się na realizowanie wszystkich planów. Twarz i cera wygląda o wiele lepiej, ze snem też już mam o wiele mniej problemów. Z żoną też się o wiele mniej kłócę, niestety z łuszczyca brak widocznej poprawy przez co trochę się dołuje oraz apetyt nadal jakiś taki słaby (òóˇ)

PS będę tutaj codziennie wrzucać wpisy pod tagiem #dumelniepije wierzę że dam radę całe 365dni być trzeźwym i do końca życia!

AVE ()

#alkohol #alkoholizm #wodka #piwo #zdrowie #wygryw
Dumle007 - No to 2 tygodnie za mną, czuje się super, nie czuje już pociągu do alkohol...

źródło: comment_1642528603QuGUPon0z4heUMpeQ5hQtM.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Dumle007 uzbrój się w dużo samozaparcia, żonę pilnuj żeby nie zbierała materiału na gówno-kłótnie, badz ponad to, kluczowy moment za mniej więcej dwa tygodnie jak się skończy miesiąc miodowy i minie euforia
  • Odpowiedz
@Dumle007: Gotuj się na skończenie miesiąca miodowego (30-90 dni). Po tym czasie dużo osób odpada i przyzwyczajają się do tych wszystkich pozytywów, które daje brak picia. Wtedy jest to słynne „jedno piwko”, a potem już leci. Powodzenia, ale po prostu warto znać ten mechanizm.
  • Odpowiedz
Z żoną też się o wiele mniej kłócę, niestety z łuszczyca brak widocznej poprawy przez co trochę się dołuje


@Dumle007: masz żonę? to weź serio szanuj, a na łuszczyce są takie kremy mediderm spróbuj nie zaszkodzi, na łuszczyce najepiej działa dieta
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Dumle007: duzo się nasłuchałem złotych rad o nie piciu, od alkoholików młodych i starych, od terapeutów wyuczonych i życiowych, Wielka księga zaliczona, różne środowiska i metody radzenia sobie poznane. Najbardziej wryła mi sie jedna rzecz - "Nie doradzamy". Jak człowiek przyjmie to do siebie, to też będzie mniej polegał na słuchaniu wywodów innych trzeźwiejących, bo niektórzy w abstynencji robią z siebie polbogow. Przygodę z trzezwieniem traktują jako karkołomną tułaczkę, a zapominają,
  • Odpowiedz
@mamnatopapiery: @WaltherW: @qornik: @2Sexy4You: dzięki za rady i powiem wam tak nie byłem na totalnym dnie i sam potrafiłem zauważyć że uciekam w alkohol, gdzie jeszcze ponad rok temu miałem barek wypchany najróżniejszymi trunkami które stały po kilka miesięcy jak nie dłużej ( ͡~ ͜ʖ ͡°) od roku jakoś to się zmieniło że żaden alkohol nie wytrzymał dłużej niż dzień w lodówce. Wiem jak
  • Odpowiedz
@Dumle007: Nie zniechęcaj się! Łuszczyca łatwo się wysypuje ale gorzej ze znikaniem plam. Różnicę w wykwitach po rzuceniu fajek zobaczyłam dopiero po prawie pół roku. Ale o wiele łatwiej się zalecza niż kiedy obciąża nas jakaś używka :) Dobrze będzie, trzymaj się! ()
  • Odpowiedz