Wpis z mikrobloga

65-1-64

Łapy, lajtowy trening, nazwałbym go rekreacyjnym

PODSUMOWANIE:

Trochę tu niemrawo, pojutrze kończy się odliczanie, a mimo to nikt nie zdecydował się na podsumowanie. Dobra, będę pierwszy. Nie wiem czy tagować to #mojaforma gdyż brak mi estetyki, jestem w trakcie budowania masy mięśniowej i potrwa to jeszcze do marca.

Jestem świeżakiem, ćwiczę zaledwie 15 i pół miesiąca. Wzrost ok. 195cm, waga startowa ok. 80kg, obecnie ok 100kg. Zdjęcia zamieszczę na samym dole (OSTRZEŻENIE, FOTY CYKAŁEM PRODIŻEM):

1- przed rozpoczęciem przygody z treningiem siłowym, klasyczny anorektus, szczur, 28cm w bicu #yolo

2,3- w miarę aktualne zdjęcia

Z góry przepraszam za jakość zdjęć, nie oddają one w pełni rzeczywistego obrazu mojej sylwetki, myślę, że wyglądam troszeczkę lepiej.

Generalnie efekty mogłyby być ciut lepsze. Mój pierwszy plan pozostawiał wiele do życzenia. Musiałem korygować go w pojedynkę, na podstawie zdobytej wiedzy i doświadczeń, ze względu na wzrost miałem też spore problemy z techniką. Do wszystkiego doszedłem sam. Nikt mi nie pomagał. Dieta 100%, suplementacji brak. Kupiłem sobie jedynie ostatnio 2kg gainera, żeby podbijać kcale, nie traktuję go jako posiłek, a jedynie jako dodatek. Obecnie spożywam ok 4k kcal. Znam już swój organizm na tyle, że jem intuicyjnie. Często kontroluję wagę.

Moje początki?

wyciskanie na klatę samego gryfu, martwy ciąg z 8kg hantlami, na bareczki 1,5kg hantle (fitnesowelovelove xDD)

Obecnie?

mam problemy z kolanami, co utrudnia mi trenowanie nóg, aczkolwiek staram się robić przysiady nie zważając na ból. Nie sprawdzam maxów, nie mam parcia na ciężar. Mój najsłabszy punkt to wyciskanie na płaskiej, w serii jedynie 75kgx3,4, mc 100kgx7 bez problemu, przysiad 90kgx5 od bardzo długiego czasu, nie szarżuję, gdyż tak jak wspomniałem, mam problemy z kolanami (troczki rzepki), które dotyrałem grając w piłkę nożną :)

#roknasilowni #mikrokoksy #silownia
stasiusoyka - 65-1-64

Łapy, lajtowy trening, nazwałbym go rekreacyjnym



PODSUMOWAN...

źródło: comment_CLjvy9AboyP1TKO4gJDSDdJY5A4KDmnO.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@stasiusoyka: skomentuje to co o-------ś nagraniem, KUCHWA POLSKIE KOKSY GHUBASY 30-40% BODYFATU

Plus dat majtki cottonworld xD wszędzie je poznam w latach 90 takie nosiłę xD a nie teraz, kiedy mamy dwudziesty drugi wiek xD
Aberworthy - @stasiusoyka: skomentuje to co o-------ś nagraniem, KUCHWA POLSKIE KOKSY...
  • Odpowiedz