Wpis z mikrobloga

65-1-64

Łapy, lajtowy trening, nazwałbym go rekreacyjnym

PODSUMOWANIE:

Trochę tu niemrawo, pojutrze kończy się odliczanie, a mimo to nikt nie zdecydował się na podsumowanie. Dobra, będę pierwszy. Nie wiem czy tagować to #mojaforma gdyż brak mi estetyki, jestem w trakcie budowania masy mięśniowej i potrwa to jeszcze do marca.

Jestem świeżakiem, ćwiczę zaledwie 15 i pół miesiąca. Wzrost ok. 195cm, waga startowa ok. 80kg, obecnie ok 100kg. Zdjęcia zamieszczę na samym dole (OSTRZEŻENIE, FOTY CYKAŁEM PRODIŻEM):

1- przed rozpoczęciem przygody z treningiem siłowym, klasyczny anorektus, szczur, 28cm w bicu #yolo

2,3- w miarę aktualne zdjęcia

Z góry przepraszam za jakość zdjęć, nie oddają one w pełni rzeczywistego obrazu mojej sylwetki, myślę, że wyglądam troszeczkę lepiej.

Generalnie efekty mogłyby być ciut lepsze. Mój pierwszy plan pozostawiał wiele do życzenia. Musiałem korygować go w pojedynkę, na podstawie zdobytej wiedzy i doświadczeń, ze względu na wzrost miałem też spore problemy z techniką. Do wszystkiego doszedłem sam. Nikt mi nie pomagał. Dieta 100%, suplementacji brak. Kupiłem sobie jedynie ostatnio 2kg gainera, żeby podbijać kcale, nie traktuję go jako posiłek, a jedynie jako dodatek. Obecnie spożywam ok 4k kcal. Znam już swój organizm na tyle, że jem intuicyjnie. Często kontroluję wagę.

Moje początki?

wyciskanie na klatę samego gryfu, martwy ciąg z 8kg hantlami, na bareczki 1,5kg hantle (fitnesowelovelove xDD)

Obecnie?

mam problemy z kolanami, co utrudnia mi trenowanie nóg, aczkolwiek staram się robić przysiady nie zważając na ból. Nie sprawdzam maxów, nie mam parcia na ciężar. Mój najsłabszy punkt to wyciskanie na płaskiej, w serii jedynie 75kgx3,4, mc 100kgx7 bez problemu, przysiad 90kgx5 od bardzo długiego czasu, nie szarżuję, gdyż tak jak wspomniałem, mam problemy z kolanami (troczki rzepki), które dotyrałem grając w piłkę nożną :)

#roknasilowni #mikrokoksy #silownia
Pobierz stasiusoyka - 65-1-64

Łapy, lajtowy trening, nazwałbym go rekreacyjnym



PODSUMOWAN...
źródło: comment_CLjvy9AboyP1TKO4gJDSDdJY5A4KDmnO.jpg
  • 29
@stasiusoyka: człowieku gratulacje! ogromny sukces jak dla mnie, przede wszystkim najgorzej miałeś na początku (te małe ciężary) i się nie poddałeś i teraz już 15 miesiąc - ogromne brawa! teraz kawał chłopa z Ciebie jest
@nokio: najistotniejsze są kalorie i makrosy. Nie dojadam, nigdy! jak już mam zjeść kawałek ciasta, czy jakiś słodycz dorzucam go do posiłku. W dni treningowe jem dwa posiłki mięsne, po treningu jem posiłek beztłuszczowy, jest to dosyć istotne. Przed treningiem jest to bez znaczenia, masz mieć siłę, aby ćwiczyć. Staram się urozmaicać, jeżeli do twojej diety wkradnie się monotonia bardzo szybko możesz się zniechęcić. Kurę robię na grillu, gotowaną, na patelni.
@stasiusoyka: ja ćwiczę tyle samo, zrzucilem ponad 25kg, jestem pRawie rok na ujemnym bilansie kalorycznym, aktualnie 73kg i w serii 95kg x5 dlatego twój wynik wydaje mi się nieprawdopodobny ;-) tym bardziej że jesteś na masie Popracuj nad tym, może przetrenowujesz klatkę ? Coś nie tak musi być z jej treningiem. Zmieniasz ćwiczenia? Ilość powtórzeń itd?
@stasiusoyka: Gratuluję ! Robisz dalej mase czy zamierzasz poprzestać na 100 ? Dlaczego po treningu istotne jest aby posiłek był beztłuszczowy ? Jaka jest maksymalna granica poziomu tłuszczy w tym posiłku ?