Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 56
16 013 + 40 = 16 053

Dzisiaj w planie byly interwaly na i nad progiem. 4x 2 minuty 100/106/100/106% ftp, na koniec 4x1minuta na wysokiej kadencji. Warun dzis trudny na szosę, ujechałem się nawet, ale w przyszlym tygodniu test, więc trzeba się przyzwyczaić do szosy po zmianach. Jeszcze nie do końca mam pewność do nowych opon, więc jazda jest momentami asekuracyjna.

Podsumowanie i plan #hiponaszosie wpadnie niedługo.

#rowerowyrownik #rower #szosa #chinabikeclub

Skrypt | Statystyki
Hipodups - 16 013 + 40 = 16 053

Dzisiaj w planie byly interwaly na i nad progiem. ...

źródło: comment_1642498512qNdkpQ4ARztAVSVjkaD3OH.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@Poemat: długość? szerokość to 400mm. Jest to #!$%@? eastona ec90. Reszta wymiarów sie zgadza z oryginałem. Wzialem chinczyka na próbę czy mi przypasuje ksztalt i rozmiar. Twierdzę ze jest bardzo wygodny. Mialem zmienic na oryginal, bo jakos tak większe zaufanie, ale za kazdym razem jak myslę o prowadzeniu linek na nowo to mi się odechciewa :D
  • Odpowiedz
@Poemat: okolo 5cm tak na oko w najszerszym miejscu. Później mogę zmierzyć dokładnie. Ogolnie aero to to nic nie daje, przynajmniej nie czuję tego. Kupilem płaską, bo czytalem ze jest wygodna w górnym wąskim chwycie i powiem Ci że dłuższe podjazdy to jest bajka. Wystarczy zejsc z klamek, moc zostaje ta sama, a latwiej się oddycha, a tętno spada o kilka uderzeń. Prędkość na podjeździe nie maleje znacząco, ale podjeżdża
  • Odpowiedz
@Hipodups: No właśnie ja tez słyszałem, ze wygoda po prostu. Ja mam długość połowy palca wskazującego i jest wygodniej niż zwykła, a chciałbym spróbować jeszcze dluzsza właśnie
  • Odpowiedz
@Poemat: Na ali mozna ją kupic za 150zl jakoś. Nie za dużo jak na próbę, tylko uważaj, ja kupilem na próbę z zamaiarem wymiany na oryginał i mija wlasnie jakos rok ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co prawda nic się z nią nie dzieje, ale jakos tak z tyłu głowy mam że moj rower to chińczyk ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Poemat: a jak juz o miarze rzędu pół kciuka mówisz to ta jest wielkosci takiej idealnej na moje śródręcze. Od podstawy kciuka do podstawy reszty palców tak 60-70% śródręcza ma podparcie. Wygoda jest. W przelaju mam okrągła, i czuc różnicę. W szosie nie ma szans bym wsadził jeszcze kiedys okrągła na własne życzenie :D
  • Odpowiedz
@juhas99: aktualnie było to max 1 jednostka w tygodniu. Ale to byl etap budowania bazy. Ten tydzien jest taki troche przejściowy, po chorobie, przed testem ftp, sa 2 mocniejsze jednostki. W przyszlym tygodniu test, i zaczynam przygotowania juz typowe do sezonu, więc będa to 2-3 jednostki w tygodniu + jedna tlenu na ogól.

byly 4 serie. W kazdej serii 2 minuty na 100/106/100/106% razem 8 minut pracy. Po takim bloku
  • Odpowiedz
@parowczankreatyny: jeszcze nie. Tatra jest zależna od kilku czynnikow na ktore musze poczekac. Do formy wrócę, spadła tylko o 15% w 3 tygodnie roztrenowania gdzie półtora bylem chory. We wtorek będzie test wyjściowy do przygotowań do sezonu. Teraz bylo glownie klepanie bazy, więc wzrostu się dużego nie spodziewamy. Trenera nie zamierzam na razie zmieniać, dobrze mi sie z nim współpracuje, a efekty na razie są. Jak bym faktycznie nie wrócił
  • Odpowiedz