Wpis z mikrobloga

@kasprzak: kupowałem pady, baterie i dongle dawali fakturę elektroniczną. Co prawda nie miałem potrzeby wbijać nipu więc nie wiem czy to taka faktura faktura ale wyglądała ok i inne dane wszystkie były. Jak coś to support MS jest ogarnięty i działa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kasprzak: tak. Można uzyskać FV elektroniczna. Najlepiej zadzwonić. Mają bardzo dobra infolinię. Mi jeszcze w trakcie zakupu i oglądanie wskoczyła jakaś promocja która potem zniknęła. Jakieś 10% więc kilka ładnych stówek. Powiedziałem o tym pani na infolinii i mi zrobiła taka właśnie promocyjną cenę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kasprzak: nie pamiętam już dokładnie. Chyba z 3 lata temu kupowałem. Chyba się jakiś ticket wystawiało i w ciągu 2 dni dostawałeś fv z nipem. Mogło się coś zmienić ale infolinię mają bdb i Cie poprowadzą za rękę.
@Klor: @Issac: Niestety nie da się. Pani na infolinii powiedzała, ze bedzie wystawiona faktura vat, ale imienna, bez numeru NIP - zatem nie mogę jej kupić na firmę i wrzucić w koszty.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kasprzak: dziwne może to wynika z tego ,że jest druga konkurencyjna linia produktową tylko dla firm. BTW jak nie miałeś wcześniej Surface Pro to to jest bardzo fajny sprzęt ale dość specyficzny (słabo się pracuje z klawiatura na kolanach, za to gdyby miał być uzywany 100% jako tablet to chyba wolałbym iPada).

BTW poszukaj jeszcze dystrybutorów sprzętu MS. Wtedy powinieneś dostać FV.
  • 0
@Klor zależy mi na maksymalnie mobilnym kompie (z Windowsem, nie ios/android) na którym będę mógł pisać swobodnie maile, word, excel, przeglądarka, zdalnie odpalę pulpit z komputera stacjonarnego/laptopa w firmie w razie czego gdybym musiał robić rzeczy które wymagają wydajności.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kasprzak: no to na kolanach na surface pro niezbyt wygodnie się pisze. Mały notebook lepszy. Skierowałbym swoje kroki w stronę Surface Laptop 4. 3 miała swoje wady w 4 mam nadzieję poprawili (a jak nie to i tak MS ma świetny support i gwarancje). Kolejna opcja która brałbym pod uwagę to jakiś XPS.