Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 334
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@taguje: ale co mnie to obchodzi że pół sklepu z------e, to zgłosić i po problemie. To że czyjś pies nasrał na chodnik oznacza że ja po swoim też mam już nie sprzątać? Właśnie przez to później wszędzie robi się chlew
  • Odpowiedz
komisariaty policji też lecą w c---a z parkingami dla rowerów, podobnie jak banki. Następnym razem jak będziesz jechał rowerem w jedno z tych miejsc to wprowadź rower na środek i powiedz że lecą w c---a, ok? Zdaj relację jak poszło. Trzymam kciuki.


@HarrisonBergeron: Czyli rozumiem, że jest c-----o, ale stabilnie. A takim Polakom jak ty się to podoba.
  • Odpowiedz
@HarrisonBergeron: komu zglosic? byla akcja na wykopie, zglaszane do strazy pozarnej, nadzoru budowlanego. Kazdy w------e. Kontrole byly - ale zapowiedziane, zgadnij czy w tych godzinach staly jakies palety jak na zdjeciach, albo czy wyjscia ewakuacyjne byly odblokowane cyz nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
uż tak nie przesadzajcie komu przeszkadzał ten rower na chwile :D


@Marcinxxx: jak ci k---a stanie jakis baran na drodze dojazdowej tez 'tylko na chwile' i spali ci sie chata albo nie dojedzie karetka to moze zmienisz zdanie.
  • Odpowiedz
@dabi: typical kozak tylko wobec słabszychXD kiedyś się zagalopuje, podskoczy do nieodpowiedniego typa i skończy z połamanymi żebrami i wstrząśnieniem mózgu xd
  • Odpowiedz
  • 0
@dabi no i prawidłowo

To się nazywa ujęcie złodzieja na gorącym uczynku

Nie ważne czy przesunął ten rower o metr

Po prostu go ukradł i został zatrzymany
  • Odpowiedz