Wpis z mikrobloga

jakby mi dziecko zaszczepili bez zgody rodziców - czyli mnie, to bym #!$%@?ł pielęgniarce i innym.


@Klopsztanga: A jakby twoje dziecko skończyło 18 lat i się zaszczepiło, to mam rozumieć, że byś urwał kontkat z nim?
  • Odpowiedz
@Klopsztanga: A jakby twoje dziecko skończyło 18 lat i się zaszczepiło, to mam rozumieć, że byś urwał kontkat z nim?


@technojezus: jak ma 18 lat niech robi co chce. Jak chce się zaszczepić przed 18 stką to niech ze mną gada o pozwolenie, wtedy mogę się zgodzić czy też nie.

Później przyjdzie takie dziecko do domu, może mieć powikłanie jakieś i mu nie pomogę, bo lekarze jak i też ja nie będziemy wiedzieć przez co te osłabienie... A być może będą jakieś procedury na NOPa
  • Odpowiedz
@technojezus: @wiem_wszystko: nie no co jak co ale to jest normalne, akcja sie dzieje w uk slyszac po akcencie, jedyne do czego moge sie przyczepic to to ze glownymi bohaterkami sa lgbt, co oznacza ze osoby z lewickowskimi lewickimi #!$%@? wie jak to sie pisze, bardziej przychylnie patrza na to, a jak wiadomo oni to sa tacy no troche glupsi i latwiejsi do manipulacji jesli chodzi o covid,
  • Odpowiedz
@galaxybear: przecież ten filmik jest z jakiegoś gówno fanpagu jakiejś skrajnej grupki/organizacji, a tutaj oczywiście prawactwo się zesrało, jakby to jakaś oficjalna strona rządu Australii wstawiła ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
oficjalna


@technojezus: Oficjalna propaganda masonerii. Po co jej ten symbol dali? Gdyby chcieli zachęcać niedowiarków to przeciez nie dawaliby pożywki dla kolejnych "teorii spiskowych". Są już tak pewni swego, że się nie kryją z symbolika.
  • Odpowiedz
@covid_duck: Te same lewackie julki i skrajne lewactwo którzy walczą aby była wolność, aby każdy był równy, aby świat był sprawiedliwy, policjant zabił czarnoskórego tysiące km dalej, to kładły się na ziemie w polsce, to jesli chodzi o covida który ogranicza naszą wolność do prawie maksimum, siedzą już cicho na piździe i nawet to promują, ale jak jakis murzyn zginie tysiące km dalej to im #!$%@? xd Zawsze mi sie
  • Odpowiedz