Wpis z mikrobloga

Problemem #wardega jest to, że widać, że bardzo chce się dobrać do dupy #gargamel ale jest za słaby, jego filmy robią około 1 mln wyświetleń, gargamela 3 mln, z tego powodu ciągle traktuje gargamela ulgowo i nawet kiedy widzi, że coś #!$%@?ł to udaje że nie ma. Tak było z dziewczyną gargamela, która oskarżała go o znęcanie, a wardęga stwierdził "eeee gargamel się odniósł więc git". Jego wataha nic nie znaczy wobec dzieci kukurydzy gargamela i zawsze będzie w jego cieniu
#polskiyoutube #wataha
SmutnyBlack1235325235 - Problemem #wardega jest to, że widać, że bardzo chce się dobr...

źródło: comment_1642348437tHLSVXh6Fl9VE7ZFmr4Guw.jpg

Pobierz
  • 15
@SmutnyBlack1235325235: tu nawet nie chodzi o ilość wyświetleń, tylko o autorytet jakim stał się Gargamel. Może się dowalić do czegokolwiek i z automatu jest to brane jako ciężki zarzut, np. plusowanie czarnego humoru/ udawanie ataku paniki - w rzeczywistości są to bzdury, a nadał im rangę nie wiadomo jakich przewinień i ludzie to kupili.
Gargamel jest idolem lewicowych julek, a wiadomo, że to one zawsze krzyczą najgłośniej, więc Wardęga nawet z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KniazZvyrdas: no tylko on pokazuje/ostrzega przed możliwymi zagrożeniami ze strony takich osób. A to, że sam sobie nie radzi i ma coś we łbie takiego, to nikomu nie szkodzi, tylko on samemu sobie
@yummy157: Gargamel w każdym filmiku stawia siebie wyżej i stara się jak najbardziej poniżyć oponenta najbardziej tanimi sztuczkami bo jest strasznie zakompleksiony, co między innymi wyłania się dzięki relacją jakie tworzy z kobietami
@Lipa1992: Ta nazywanie pua technikami manipulacji to duża przesada, raczej wyłudzeniem na przegrywach którym nic nie zostało, a gargamel w tamtym filmiku dosłownie robił z siebie guru miłości, gadając jak to nie liczą się truizmy które można
@harold97: Co? W jakim sensie stawia wyżej? Mówi coś w stylu "ja robię lepiej?"

Oglądałem filmiki gargamela i jedyne co w nich widziałem to całkiem kąśliwą i złośliwą krytykę szkodliwego kontentu innych (dużych) YouTuberow.
Jakieś przykłady?
@yummy157: gural nie musiał sam się nazywać pedofilem by nim być ¯\_(ツ)_/¯
to widać po zachowaniu, jego zadufanie w sobie,
jego kontent niczym się nie rożni od reszty dużych szkodliwych ytuberów tak samo żeruje na potrzebie ,,autorytetów" u 13 latków
@harold97: Nie rozumiem, to jego wina że był autorytetem dla jakiejś grupy ludzi? Kreował się na takiego? Jeśli tak to kiedy i jak? Jaki to ma związek z kontentem który tworzył?

Poza tym bez przykładów to jedyne twoje "wydaje mi się". Prawda jest taka, że kanał gargamela umarł już dawno, a na wykopie nadal powstają hejterskie wpisy na jego temat bo ośmielił się poruszyć temat ocierający się o incelstwo, który na
@yummy157: jeśli tworzysz materiały stawiając się na moralnym piedestale to nic dziwnego, że ludzie wytykają mu życie prywatne ¯\_(ツ)_/¯, jedyne co potrafił to wytykać oczywiste #!$%@? innych dokładnie jak wardenga teraz
żerował na najniższych instynktach tłumu który tylko czekał aż gargamel wskaże kogoś do zjechania, to nie dziw się, że karma wraca i teraz ludzie jadą po nim