Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Atreyu: w gothica grałem na kodach jako dzieciak xd. Ale tam miałeś chociaż 4 rodzaje cięć - szybkie prawym, zwykle lewym, mocne lewym i pchnięcie prawym. W risenie po prostu możesz bić i kopać, żeby wroga odsunąć.
Do tego wrogowie twoje ataki swoimi przerywają, a ty ich ataków swoimi nie możesz. Absurd. Dobrze, że można biegać z towarzyszem, biorę typa z muszkietem ze sobą i sam wszystko zabija
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mnik1: 2 ogniste ptaki bez towarzysza to wyzwanie jakiego nie widziałem nigdy
Nawet nie chce mi się tej gry maxowac, gdzie w pierwszym risenie zabiłem wszystkich wrogów w pierwszym rozdziale. Jeden popiolak mi się skitrał XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Szyna1: fabuła jest ok, ale kompletnie inna niż w pierwszym risenie. Tam było tak surowo jakoś, ty w sumie do samego końca byłeś takim robalem, który gdzieś tam wpadł w wir zdarzeń. Tutaj zaczynasz jako wygadany cwaniaczek i w sumie zajmujesz się od początku ultra ważną misją, żeby załatwić kogoś, dla kogo tytani to pikuś. Dziwnie jest. Ale najgorzej że nie można walczyć normalnie XD parowanie jedt trochę skopane, a uników
Jak przejdę r2 to. Chyba elex kupię zamiast r3


@Shatter: Akurat R3 mimo tego samego silnika jest sporo przyjemniejszy do gry od dwójki. No i magia jest normalniejsza niż w poprzedniej części. Ale ogólnie jeśli chodzi o rozgrywkę, to niestety R1>R3>R2
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AtsuAtsu: o, ciekawe. To dowód, że jest sens w kupowaniu starych gier na steam. Gothica kupię, chociaż na płytach wszystko mam, ale to głównie dlatego, że boję się, że gothic 1 będzie się gryzł z Windows 7 albo Windows 10