Wpis z mikrobloga

Rano wróciłem z pracy, to za bardzo nie było jak spać, bo synek już o 6 zrobił pobudkę.
Żona pojechała z młodym na jakieś zajęcia, to miałem 2h żeby się przespać, jak wrócili to pojechaliśmy do centrum zrobić jakieś małe zakupy, godzinkę wykupić na placu zabaw i na koniec zjeść w Nord Fish.
Po powrocie przygotowałem obiad na jutro (śledzie w śmietanie z cebulką i ogórkiem kiszonym), kąpiel, czytanie książek do snu juniorowi, i wreszcie taki czas dla siebie żeby posiedzieć w telefonie itp :) może jeszcze na sen zrobię foundee czekoladowe z owocami :)

PS będę tutaj codziennie wrzucać wpisy pod tagiem #dumelniepije wierzę że dam radę całe 365dni być trzeźwym i do końca życia!

AVE ()

#alkohol #alkoholizm #wodka #piwo #zdrowie #wygryw
Dumle007 - Rano wróciłem z pracy, to za bardzo nie było jak spać, bo synek już o 6 zr...

źródło: comment_1642277102x8T9skc7iw9Dynae64O3pc.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@H_Dworniok2137: właśnie najgorzej jest jak nie mam zajęcia i całkowicie wolny dzień w środku tygodnia jak jestem sam, zazwyczaj wtedy leże i staram się spać, ewentualnie po yerba mate dostaje energii i robię wszystko co się da. Ale dni stają się co raz łatwiejsze i co raz rzadziej myślę o alkoholu
  • Odpowiedz
@H_Dworniok2137: spokojnie ja aż na takim dnie nie byłem ( ͡~ ͜ʖ ͡°) w miarę szybko się ogarnąłem że zaczynam mieć problem. A hobby już mam zaplanowane i wreszcie po tylku latach je zrealizuje bo nigdy nie miałem za bardzo czasu, a teraz jak mam licznik oszczędzonych pieniędzy z alkoholu to wyjdzie ponad 4k pln w ciągu roku (òóˇ)
To kupuje
  • Odpowiedz
@Dumle007: ah, dobrze słyszeć, myślałem, żeś jeden z tych, którzy już za dużo :p
Co do cuda, to zaj#bista sprawa, moje marzenie z dzieciństwa xd
Powodzenia raz jeszcze losowy Panie z internetu od losowego Pana z internetu, pozdrawiam
  • Odpowiedz