Wpis z mikrobloga

Czy u was w #pracbaza ludzie dalej nie chcą podawać sobie rąk na powitanie? Przyłazi do człowieka gość z którym współpracujesz od lat, sam nie nosi maski w zamkniętych pomieszczeniach, ale na wyciągniętą na powitanie dłoń robi dziwną minę i wyskakuje z jakimś żółwikiem jak murzyni w teledyskach. Tak jakby w ten sposób nie miał kontaktu xD

Dla mnie to przejaw chamstwa i zdziczenia, ale przynajmniej wiadomo z jakim mędrcem ma się do czynienia.

#koronawirus #januszex #korposwiat #bekazcovidian
Jegwan - Czy u was w #pracbaza ludzie dalej nie chcą podawać sobie rąk na powitanie? ...

źródło: comment_16421465854DX8ZAe2WBmbddrBNnGz7A.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
@Jegwan koleś jest zastraszony przez media. Zamiast okazać mu trochę zrozumienia i współczucia to mu ciszniesz. Tak bardzo przeszkadza ci to jak się z tobą wita? Serio jest to naprawdę takie ważne po TYLU latach znajomości.

Pewnie sam się boisz mu to powiedzieć dlatego swoje żale wylewasz tutaj
  • Odpowiedz
@Nester86: Jestem wyrozumiały i jak ktoś chce to nawet niech owinie się streczem, ale tego samego gościa widziałem ostatnio w aptece pełnej przeziębionych ludzi bez maski.
  • Odpowiedz
@Jegwan: a ić pan w ch z tym podawaniem ręki, ludzie często łap nie myją. Najpierw targa jaszczura potem przychodzi się witać. Albo jeden u mnie daje ci takiego śledzia. Inny typ #!$%@? łapę ci ściska jak imadło. P... takie witanie się.
  • Odpowiedz