Wpis z mikrobloga

K---A JUŻ NIC NIE DZIAŁA W TYM KRAJU! PIS R------Ł WSZYSTKO.

STOJĘ K---A W POCIĄGU PKP Intercity z WROCŁAWIA DO KATO I OPÓŻNIENIE SIE NABIJA!

MIAŁEM BYĆ K---A O 22 A PEWNIE BEDĘ W ŚRODKU NOCY NA CHACIE!

K---A SŁUŻBA ZDROWIA NA POZIOMIE GORSZYM NIŻ AFRYKA SAHARYJSKA

KOMUNIKACJA NIE DZIAŁA

ADMINISTRACJA NIE DZIAŁA

W PRAWIE PODATKOWYM CHAOS, CO JA P------E, PRAWA JUZ NIE MA ŻADNEGO

INWESTYCJE PUBLICZNE NIE DZIAŁAJĄ

OBOSTRZENIA NIE DZIAŁAJĄ

AUTOSTRADY NIE DZIAŁAJĄ

SŁUZBY MUNDUROWE NIE DZIAŁAJĄ

ALE PŁACIMY K---A I TAK

K---A KAZDE OSTATNIE PIEC RAZY JAK JECHAŁEM
PKP TO BYLO OPOZNIENIE I TO NIE O KILKA MINUT TYLKO GODZINE DO KILKU GODZIN

#w---w #bekazpisu #polska #sluzbazdrowia #polskilad #polskiedrogi #nowywal #podatki #pieniadze #gospodarka #ekonomia #polityka #pkp
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ynfluencer: DZIĘKUJ PISOWI ŻE SIEDZISZ W PYLZKIM WAGONIE POWTARZAM W WAGONIE WYPRODUKOWANYM W P Y L Z CE KRAJU GDZIE URODZIŁ SIĘ ŚWIĘTY JAN PAWEŁ DRUGI I ŻOŁNIERZE WYKLĘCI, STANIE W PYLZKIM POLU CI SIĘ NIE PODOBA TO WYPAD DO SZWABA NA CZEREŚNIE ESBECKI VOLKSDOJCZU

  • Odpowiedz
@jaroty: No, ale elektorat PiSu jest tak żelazny, że zagłosowaliby na nich nawet jakby wysadzili b---ę atomową na środku kraju.

Nie ma takiej rzeczy, która sprawiłaby, że elektorat PiSu nie zagłosuje na PiS. Nie ma.

Mohery nawet w agonii doczołgaliby się do lokalu wyborczego, byle tylko ostatnim, przedśmiertnym ruchem ręki odsączyć PiS na liście wyborczej i skonać z uśmiechem błogostanu na ustach.
  • Odpowiedz
@Amatorro: Chodzi o to, że płacisz takie same krocie, albo więcej niż za granicą, a masz nic. Tam płacisz, ale dostajesz to za to płacisz.

U nas już wszyscy mają wszystko w dupie. Wszystko jest robione na o-------l.
  • Odpowiedz
@LogosM: Powiedz mi co dają protesty? Nawet jak wychodziły na ulicę setki tysięcy osób to rząd miał to w dupie.

Jesteśmy zakładnikami. Nawet jeśli spadliby w sondażach tak bardzo, że groziłaby im przegrana wyborów to po prostu by sobie je sfałszowali.
  • Odpowiedz
@LogosM: Ale po co robić coś co nie działa? To tak jakbym walił głową w ścianę.

Żeby podziałało to musi zebrać się masa ludzi, wyciągnąć ich za ryje z sejmu, wychłostać flagrum i wysłać na przymusowe roboty do kopalni z bilansem kalorycznym 1000 dziennie
  • Odpowiedz
@Ynfluencer: Jako symetrysta dodam tylko, że kolej została w Polsce rozwalona w znacznej mierze w 89r i tak mniej więcej do 2000 co roku dobijano ją jeszcze mocniej, w 97 roku było tak źle, że PKP nie odebrało zamówionych lokomotyw od Adtranzu - a wielka szkoda, bo były to lokomotywy na V=200km/h. Porównywalnie szybkie loki zamówiono dopiero ponad dekadę później. Ale w głównej mierze od upadku komuny polska kolej to głównie stagnacja, cięcia połączeń, zamykanie linii, złomowanie taboru żeby po chwili płakać, że nie ma czym jeździć... Serio, r-------i w tym 89 i do dziś nikt nie naprawił, i chyba nawet nikt nie miał pomysłu jak...

Pendolino próbowano zamówić prawie dziesięć lat, a przygotowania do przetargu ogłoszonego w 2008 roku trwały trzy lata. A to ledwie 10 jednostek, więc nijak to nie uzdrowi kolei w 38 milionowym kraju.

Wzorem w naszym regionie powinny być Czechy - konsekwentnie, co parę lat kupują jakiś tabor, sporo modernizują, remontują tory. ČD przy swoich środkach robi świetną
  • Odpowiedz
@piker: Stary, ale ja dobrze wiem, że to wszystko z-----y też poprzednie rządy. Nikomu, kto tutaj dochodził do władzy nie zależało na niczym innym niż tylko się nakrasc i nachapać.
  • Odpowiedz