Wpis z mikrobloga

#!$%@? JUŻ NIC NIE DZIAŁA W TYM KRAJU! PIS #!$%@?Ł WSZYSTKO.

STOJĘ #!$%@? W POCIĄGU PKP Intercity z WROCŁAWIA DO KATO I OPÓŻNIENIE SIE NABIJA!

MIAŁEM BYĆ #!$%@? O 22 A PEWNIE BEDĘ W ŚRODKU NOCY NA CHACIE!

#!$%@? SŁUŻBA ZDROWIA NA POZIOMIE GORSZYM NIŻ AFRYKA SAHARYJSKA

KOMUNIKACJA NIE DZIAŁA

ADMINISTRACJA NIE DZIAŁA

W PRAWIE PODATKOWYM CHAOS, CO JA #!$%@?, PRAWA JUZ NIE MA ŻADNEGO

INWESTYCJE PUBLICZNE NIE DZIAŁAJĄ

OBOSTRZENIA NIE DZIAŁAJĄ

AUTOSTRADY NIE DZIAŁAJĄ

SŁUZBY MUNDUROWE NIE DZIAŁAJĄ

ALE PŁACIMY #!$%@? I TAK

#!$%@? KAZDE OSTATNIE PIEC RAZY JAK JECHAŁEM
PKP TO BYLO OPOZNIENIE I TO NIE O KILKA MINUT TYLKO GODZINE DO KILKU GODZIN

##!$%@? #bekazpisu #polska #sluzbazdrowia #polskilad #polskiedrogi #nowywal #podatki #pieniadze #gospodarka #ekonomia #polityka #pkp
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ynfluencer: DZIĘKUJ PISOWI ŻE SIEDZISZ W PYLZKIM WAGONIE POWTARZAM W WAGONIE WYPRODUKOWANYM W P Y L Z CE KRAJU GDZIE URODZIŁ SIĘ ŚWIĘTY JAN PAWEŁ DRUGI I ŻOŁNIERZE WYKLĘCI, STANIE W PYLZKIM POLU CI SIĘ NIE PODOBA TO WYPAD DO SZWABA NA CZEREŚNIE ESBECKI VOLKSDOJCZU

@jaroty: No, ale elektorat PiSu jest tak żelazny, że zagłosowaliby na nich nawet jakby wysadzili bombę atomową na środku kraju.

Nie ma takiej rzeczy, która sprawiłaby, że elektorat PiSu nie zagłosuje na PiS. Nie ma.

Mohery nawet w agonii doczołgaliby się do lokalu wyborczego, byle tylko ostatnim, przedśmiertnym ruchem ręki odsączyć PiS na liście wyborczej i skonać z uśmiechem błogostanu na ustach.
@Amatorro: Chodzi o to, że płacisz takie same krocie, albo więcej niż za granicą, a masz nic. Tam płacisz, ale dostajesz to za to płacisz.

U nas już wszyscy mają wszystko w dupie. Wszystko jest robione na #!$%@?.
@LogosM: Powiedz mi co dają protesty? Nawet jak wychodziły na ulicę setki tysięcy osób to rząd miał to w dupie.

Jesteśmy zakładnikami. Nawet jeśli spadliby w sondażach tak bardzo, że groziłaby im przegrana wyborów to po prostu by sobie je sfałszowali.
@LogosM: Ale po co robić coś co nie działa? To tak jakbym walił głową w ścianę.

Żeby podziałało to musi zebrać się masa ludzi, wyciągnąć ich za ryje z sejmu, wychłostać flagrum i wysłać na przymusowe roboty do kopalni z bilansem kalorycznym 1000 dziennie
@Ynfluencer: Jako symetrysta dodam tylko, że kolej została w Polsce rozwalona w znacznej mierze w 89r i tak mniej więcej do 2000 co roku dobijano ją jeszcze mocniej, w 97 roku było tak źle, że PKP nie odebrało zamówionych lokomotyw od Adtranzu - a wielka szkoda, bo były to lokomotywy na V=200km/h. Porównywalnie szybkie loki zamówiono dopiero ponad dekadę później. Ale w głównej mierze od upadku komuny polska kolej to głównie
@piker: Stary, ale ja dobrze wiem, że to wszystko #!$%@?ły też poprzednie rządy. Nikomu, kto tutaj dochodził do władzy nie zależało na niczym innym niż tylko się nakrasc i nachapać.